0
Zobrazit objednávku
0,00 Kč
Albert Stará Osada
Speciální nabídky
Zobrazit vše
Oblíbené
~7,33 Kč
9,43 Kč
Banány
~210 g
34,90 Kč/Kg
Oblíbené
12,90 Kč
24,90 Kč
Okurka hadovka
1 kus
12,90 Kč/ ks
Oblíbené
129,90 Kč/Kg
229,00
Kuřecí prsní řízky
Oblíbené
24,90 Kč
49,90 Kč
Albert Hrozny bílé bezsemenné
500 g
49,80 Kč/Kg
~3,89 Kč
7,79 Kč
Paprika světlá
~130 g
29,90 Kč/Kg
Nejčastěji objednávané
Zobrazit vše
~7,33 Kč
9,43 Kč
Banány
~210 g
34,90 Kč/Kg
2,90 Kč
Rohlík
43 g
67,44 Kč/Kg
12,90 Kč
24,90 Kč
Okurka hadovka
1 kus
12,90 Kč/ ks
129,90 Kč/Kg
229,00
Kuřecí prsní řízky
24,90 Kč
49,90 Kč
Albert Hrozny bílé bezsemenné
500 g
49,80 Kč/Kg
Novinky
Zobrazit vše
59,90 Kč
Kuřecí nugety mražené
260 g
230,38 Kč/Kg
54,90 Kč
Kukuřice na gril s bylinkovou marinádou
400 g
137,25 Kč/Kg
7,90 Kč
Albert perník jahodový v tmavé polevě
60 g
131,67 Kč/Kg
64,90 Kč
Ölz toustový chléb celozrnný, balený
750 g
86,53 Kč/Kg
62,90 Kč
7Days Cake bar s kakaovou náplní
160 g
393,13 Kč/Kg
Nakupujte podle kategorií
BIO
BEZ LEPKU
BEZ LAKTÓZY
PROTEIN
LEGO
VINOBRANÍ
OKTOBERFEST
OVOCE A ZELENINA
PEKÁRNA A CUKRÁRNA
MLÉČNÉ A CHLAZENÉ
MASO A RYBY
UZENINY A LAHŮDKY
MRAŽENÉ POTRAVINY
TRVANLIVÉ
NÁPOJE
DÍTĚ
DROGERIE A KOSMETIKA
DOMÁCNOST A ZAHRADA
ZVÍŘATA
Speciální nabídky
Stojí za to jíst lépe!
Zobrazit podobné obchody
Potraviny
,
Cena v obchodě
,
Albert
Adresa
Stará Osada 3984
61500 Brno
Prohlédnout mapu
Otevírací doba pro doručení
Pondělí
09:00–20:00
Úterý
09:00–20:00
Středa
09:00–20:00
Čtvrtek
09:00–20:00
Pátek
09:00–20:00
Sobota
09:00–20:00
Neděle
09:00–20:00
Wolt
Brno
Obchody a prodejny potravin | Brno
Albert | Brno
Albert Stará Osada