0
Zobrazit objednávku
0,00 Kč
Albert Budyšínská
Speciální nabídky
Zobrazit vše
~6,58 Kč
10,98 Kč
Jablka Gala
~220 g
29,90 Kč/Kg
25,90 Kč
32,90 Kč
DZ Klatovy kuřecí šunka prsní standardní
100 g
259,00 Kč/Kg
28,50 Kč
31,90 Kč
Kostelecké uzeniny Šunka nejvyšší jakosti
112 g
254,46 Kč/Kg
17,40 Kč
24,90 Kč
Pór
1 kus
17,40 Kč/ ks
12,50 Kč
17,90 Kč
Cibule lahůdková
1 kus
12,50 Kč/ ks
Nejčastěji objednávané
Zobrazit vše
~9,43 Kč
Banány
~210 g
44,90 Kč/Kg
24,90 Kč
Okurka hadovka
1 kus
24,90 Kč/ ks
59,90 Kč
Albert vejce z podestýlky velikost M
10 kusů
5,99 Kč/ ks
~6,49 Kč
Paprika světlá
~130 g
49,90 Kč/Kg
35,00 Kč
Albertova tržnice rajčata cherry oválná
250 g
140,00 Kč/Kg
Novinky
Zobrazit vše
13,90 Kč
18,90 Kč
Kunín Probio2 jogurt jahoda
140 g
99,29 Kč/Kg
39,90 Kč
Energy snack s příchutí paprika, rajče
60 g
665,00 Kč/Kg
59,90 Kč
Nivea Dark Chocolate antiperspirant sprej
150 ml
399,33 Kč/l
51,90 Kč
Nescafé 3in1 Creamy Latte instantní káva porcovaná
150 g
346,00 Kč/Kg
19,90 Kč
29,90 Kč
Olma High Protein puding vanilkový
200 g
99,50 Kč/Kg
Nakupujte podle kategorií
JEZTE ZDRAVĚ
ZPÁTKY DO ŠKOLY
LEGO
VINOBRANÍ
OKTOBERFEST
OVOCE A ZELENINA
PEKÁRNA A CUKRÁRNA
MLÉČNÉ A CHLAZENÉ
MASO A RYBY
UZENINY A LAHŮDKY
MRAŽENÉ POTRAVINY
TRVANLIVÉ
NÁPOJE
DÍTĚ
DROGERIE A KOSMETIKA
DOMÁCNOST A ZAHRADA
ZVÍŘATA
Speciální nabídky
Stojí za to jíst lépe!
Zobrazit podobné obchody
Potraviny
,
Albert
Adresa
Budyšínská 1400/1
46001 Liberec
Prohlédnout mapu
Otevírací doba pro doručení
Pondělí
09:00–20:00
Úterý
09:00–20:00
Středa
09:00–20:00
Čtvrtek
09:00–20:00
Pátek
09:00–20:00
Sobota
09:00–20:00
Neděle
09:00–20:00
Wolt
Liberec
Obchody a prodejny potravin | Liberec
Albert | Liberec
Albert Budyšínská