0
Zobrazit objednávku
0,00 Kč
Tesco Hypermarket Liberec
Všechny položky
~7,40 Kč
Banán kg (1 ks cca 170 g)
~170 g
43,50 Kč/Kg
~16,17 Kč
Pomeranče skládané kg (1 ks cca 230 g)
~300 g
53,90 Kč/Kg
~22,77 Kč
Tesco Citróny
~300 g
75,90 Kč/Kg
19,90 Kč
29,90 Kč
Tesco Citróny 500g
500 g
39,80 Kč/Kg
~8,37 Kč
11,97 Kč
Mandarinky kg (1 ks cca 140 g)
~300 g
27,90 Kč/Kg
37,90 Kč
Tesco Mango ks
1 kus
37,90 Kč/ ks
~16,17 Kč
Hrušky zelené kg nová sklizeň (1 ks cca 190 g)
~300 g
53,90 Kč/Kg
23,90 Kč
27,90 Kč
The Grower's Harvest Hrozno bezpeckové bílé 500g
500 g
47,80 Kč/Kg
~13,05 Kč
Jablka Red Jonaprince kg nová sklizeň (1 ks cca 190 g)
~300 g
43,50 Kč/Kg
53,90 Kč
The Grower's Harvest Hrozny révy vinné červené bezpeckové 500g
500 g
107,80 Kč/Kg
37,90 Kč
Tesco Finest Avokádo Hass ks
64,90 Kč
The Grower's Harvest Hrozny bezpeckové mix 500g
500 g
129,80 Kč/Kg
86,90 Kč
Tesco Finest Hrozno bezpeckové tmavé 400g
400 g
217,25 Kč/Kg
~5,67 Kč
5,97 Kč
Tesco Jablka červená
~300 g
18,90 Kč/Kg
43,50 Kč
Slovatys Granátové jablko 80g
80 g
543,75 Kč/Kg
53,90 Kč
Slovatys Ananas 150g
150 g
359,33 Kč/Kg
53,90 Kč
Slovatys Melounový mix gália, cantaloupe 150g
150 g
359,33 Kč/Kg
53,90 Kč
Slovatys Ovocný mix ananas, mango, borůvky 150g
150 g
359,33 Kč/Kg
53,90 Kč
Slovatys Ovocný mix jahody, cantaloupe, borůvky 150g
150 g
359,33 Kč/Kg
109,90 Kč
Tesco Jahody 500g
500 g
219,80 Kč/Kg
26,90 Kč
Tesco Hrušky Nashi ks
53,90 Kč
TS MANDARINKY 1 KG SIT
29,90 Kč
Tesco Borůvky 125g
125 g
239,20 Kč/Kg
~13,05 Kč
Tesco Grep červený
~300 g
43,50 Kč/Kg
13,90 Kč
Tesco Kiwi
101 g
137,62 Kč/Kg
81,90 Kč
Ananas
32,50 Kč
Tesco Kokos
12,90 Kč
Tesco Limetky
71 g
181,69 Kč/Kg
53,90 Kč
The Grower's Harvest Jablka červená 2kg
2 kg
26,95 Kč/Kg
48,90 Kč
The Grower's Harvest Hrušky zelené koš 1kg
1 kg
48,90 Kč/Kg
86,90 Kč
Tesco Hrozno bílé bezpeckové 500g
500 g
173,80 Kč/Kg
26,90 Kč
Hamánek S hruškou a batáty 100g
100 g
269,00 Kč/Kg
46,50 Kč
Dibeta Sušenky s citronovou příchutí 60g
60 g
775,00 Kč/Kg
OVOCE
🛒
Zobrazit podobné obchody
Alkohol
,
Potraviny
,
Supermarkety
,
Tesco Hypermarket
Adresa
Soukenné nám. 669/2a,
46001 Liberec
Prohlédnout mapu
Otevírací doba pro doručení
Pondělí
09:00–20:00
Úterý
09:00–20:00
Středa
09:00–20:00
Čtvrtek
09:00–20:00
Pátek
09:00–20:00
Sobota
09:00–20:00
Neděle
09:00–20:00
Více informací
+420727898053
Wolt
Liberec
Obchody a prodejny potravin | Liberec
Tesco Hypermarket | Liberec
Tesco Hypermarket Liberec