Nejčastěji objednávané
COMBO 1/4 pečeného kuřete + příloha + salát
298,00 Kč

Bowl - trhané kuře s máslovou emulzí
rýže, grilovaná zelenina, crunch
298,00 Kč

Silný kuřecí vývar
s rýží, trhaným kuřetem, jarní cibulkou, koriandrem a pažitkou
105,00 Kč(150 ml, 700,00 Kč/l)

FIT kuře 1/4, rýže, kimchi, sezam, pažitka
Nutriční hodnoty: 585kcal 53g Bílkoviny 67g Sacharidy 13g Tuky
298,00 Kč

COMBO 1/2 pečeného kuřete + příloha + salát
448,00 Kč

Pouze 1/4 kuřete
198,00 Kč

Pečené brambory
kuřecí výpek, pažitka
75,00 Kč

Rýže
cibulový crunch, pažitka
75,00 Kč

Grilovaná zelenina
bylinkové máslo
75,00 Kč

Coleslaw s koprem
75,00 Kč

Bowl - trhaná hovězí líčka
rýže, cibulový crunch, marinované fazole, cibulka, koriandr
298,00 Kč

Listový salát
sladkokyselá zálivka
75,00 Kč

Polévky
Silný kuřecí vývar
s rýží, trhaným kuřetem, jarní cibulkou, koriandrem a pažitkou
105,00 Kč(150 ml, 700,00 Kč/l)

Kukuřičná polévka
trhané kuře, cibulka, koriandr, zauzený olej
105,00 Kč(150 ml, 700,00 Kč/l)

Hlavní chody
COMBO 1/4 pečeného kuřete + příloha + salát
298,00 Kč

COMBO 1/2 pečeného kuřete + příloha + salát
448,00 Kč

Bowl - trhané kuře s máslovou emulzí
rýže, grilovaná zelenina, crunch
298,00 Kč

Bowl - trhaná hovězí líčka
rýže, cibulový crunch, marinované fazole, cibulka, koriandr
298,00 Kč

FIT kuře 1/4, rýže, kimchi, sezam, pažitka
Nutriční hodnoty: 585kcal 53g Bílkoviny 67g Sacharidy 13g Tuky
298,00 Kč

FIT kuře 1/2, rýže, kimchi, sezam, pažitka
Nutriční hodnoty: 867Kcal 97g Bílkoviny 67g Sacharidy 25g Tuky
448,00 Kč

Kuře
Pouze 1/4 kuřete
198,00 Kč

Pouze 1/2 kuřete
356,00 Kč

Pouze celé kuře
525,00 Kč

Pouze trhané kuře
máslová emulze, sezam, pažitka
198,00 Kč

Přílohové saláty
Coleslaw s koprem
75,00 Kč

Listový salát
sladkokyselá zálivka
75,00 Kč

Naše kimchi
75,00 Kč

Švestkový kompot
75,00 Kč

Marinované fazole
papriková emulze, cibule, koriandr
75,00 Kč

Přílohy
Pečené brambory
kuřecí výpek, pažitka
75,00 Kč

Rýže
cibulový crunch, pažitka
75,00 Kč

Grilovaná zelenina
bylinkové máslo
75,00 Kč

Omáčky
Česneková mayo
55,00 Kč

Caesar dresink
55,00 Kč

Křenová hořčice
55,00 Kč

Mole poblano
55,00 Kč

Pivo
Krystus nealko pivo 0,5 l
85,00 Kč

Nealko
Ledový černý čaj
černý gruzínský čaj, citron, cukr
110,00 Kč(500 ml, 220,00 Kč/l)
Coca-Cola
75,00 Kč(330 ml, 227,27 Kč/l)

Coca-Cola zero
75,00 Kč(330 ml, 227,27 Kč/l)

Naše kombucha
138,00 Kč(500 ml, 276,00 Kč/l)
Naše limonáda
malina s rebarborou
95,00 Kč(500 ml, 190,00 Kč/l)