0
Vis ordre
0,00 kr.
Shell Viby
Tank op på det du mangler
Alle varer
18+
145,00 kr.
Spanien, Carinena, Cava Brut Ramiro II, Økologisk
750 ml
193,33 kr. / l
18+
115,00 kr.
Spanien, Navarra, Monjardin Rose
750 ml
153,33 kr. / l
18+
101,00 kr.
Frankrig, Languedoc, Rares Terrior Rosé
750 ml
134,67 kr. / l
Øl & cider
Bobler & Rosé
Tank op på det du mangler
Se lignende butikker
Kiosker
,
Shell TCB Retail
Adresse
Skanderborgvej 123
8260 Aarhus
Se kort
Leveringstider
Mandag
06:00–21:00
Tirsdag
06:00–21:00
Onsdag
06:00–21:00
Torsdag
06:00–21:00
Fredag
06:00–21:00
Lørdag
07:00–21:00
Søndag
07:00–21:00
Mere information
+4586140091
Wolt
Aarhus
Butikker og dagligvarebutikker | Aarhus
Shell TCB Retail | Aarhus
Shell Viby