0
Vis ordre
0,00 kr.
Shell Grenaa
Tank op på det du mangler.
Chokolade
Udsolgt
40,95 kr.
Daim 150g - Marabou
150 g
273,00 kr. / kg
Udsolgt
40,95 kr.
Oreo 150g - Marabou
150 g
273,00 kr. / kg
Udsolgt
40,95 kr.
Mælk 150g - Marabou
150 g
273,00 kr. / kg
40,95 kr.
Schewizer Nöt 200g - Marabou
200 g
204,75 kr. / kg
Udsolgt
40,95 kr.
Helnöt 200g - Marabou
200 g
204,75 kr. / kg
Udsolgt
40,95 kr.
Appelsin Krokant 200g - Marabou
200 g
204,75 kr. / kg
Udsolgt
28,95 kr.
Mælk 24g - Marabou
24 g
1.206,25 kr. / kg
28,95 kr.
Schewizernød 100g - Marabou
100 g
289,50 kr. / kg
25,95 kr.
Sport Pebermynte 100g - Ritter Sport
100 g
259,50 kr. / kg
25,95 kr.
Nougat 100g - Ritter Sport
100 g
259,50 kr. / kg
Udsolgt
25,95 kr.
Sport Kakao Mousse 100g - Ritter Sport
100 g
259,50 kr. / kg
25,95 kr.
Hvid Med Hel Nød 100g - Ritter Sport
100 g
259,50 kr. / kg
25,95 kr.
Sport Mælk Med Hel Nød 100g - Ritter Sport
100 g
259,50 kr. / kg
25,95 kr.
Nougat 100g - Ritter Sport
100 g
259,50 kr. / kg
25,95 kr.
Sport Butter Biscuit 100g - Ritter Sport
100 g
259,50 kr. / kg
Udsolgt
40,95 kr.
Maltesers 135g - Maltesers
135 g
303,33 kr. / kg
40,95 kr.
Chokolade 165g - M&M's
165 g
248,18 kr. / kg
Udsolgt
40,95 kr.
Peanut 300g - M&M's
300 g
136,50 kr. / kg
Udsolgt
28,95 kr.
Cookies Daim 184g - Marabou
184 g
157,34 kr. / kg
25,95 kr.
Chokolade M. Marcipan 100g - Ritter Sport
100 g
259,50 kr. / kg
15,95 kr.
Bar Fransk Nougat 46g - Marabou
46 g
346,74 kr. / kg
23,95 kr.
Bueno 43g - Kinder
43 g
556,98 kr. / kg
23,95 kr.
Æg Med Overraskelse 20g - Kinder
20 g
1.197,50 kr. / kg
10,95 kr.
Kæmpe Skildpadder 28g - Toms
28 g
391,07 kr. / kg
Udsolgt
10,95 kr.
Côte D'Or Bouchee 25g - Côte D'Or
25 g
438,00 kr. / kg
Udsolgt
40,95 kr.
Maltesers 135g - Maltesers
135 g
303,33 kr. / kg
30,95 kr.
Guldkarameller 100g - Toms
100 g
309,50 kr. / kg
Chokolade
Chokoladebar
Tank op på det du mangler.
Se lignende butikker
Kiosker
,
Shell DO
Adresse
Havnevej 243
8500 Grenå
Se kort
Leveringstider
Mandag
11:00–21:00
Tirsdag
11:00–21:00
Onsdag
11:00–21:00
Torsdag
11:00–21:00
Fredag
11:00–21:00
Lørdag
11:00–21:00
Søndag
11:00–21:00
Mere information
+4586325566
Fødevarestyrelsens kontrolrapport
Wolt
Grenå
Butikker og dagligvarebutikker | Grenå
Shell DO | Grenå
Shell Grenaa