0
Vis ordre
0,00 kr.
Shell Hedehusene
Tank op på det du mangler
Alle varer
Udsolgt
55,00 kr.
Marabou Schweizernød 150 G
150 g
366,67 kr. / kg
40,00 kr.
Marabou Mælk 90 G
90 g
444,44 kr. / kg
54,00 kr.
Marabou Mælk 150 G
150 g
360,00 kr. / kg
40,00 kr.
Marabou Daim 90 G
90 g
444,44 kr. / kg
Udsolgt
54,00 kr.
Marabou Daim, 150 g
150 g
360,00 kr. / kg
Udsolgt
54,00 kr.
Marabou Oreo, 150 g
150 g
360,00 kr. / kg
Udsolgt
54,00 kr.
Marabou Appelsin Krokant, 150 g
200 g
270,00 kr. / kg
35,00 kr.
Ritter Sport Nougat
100 g
350,00 kr. / kg
35,00 kr.
Ritter Sport White Whole Hazes
100 g
350,00 kr. / kg
35,00 kr.
Ritter Sport Whole Hazelnuts
100 g
350,00 kr. / kg
35,00 kr.
Ritter Sport Nougat
100 g
350,00 kr. / kg
35,00 kr.
Ritter Sport Knusperkeks
100 g
350,00 kr. / kg
35,00 kr.
Chokolade M. Marcipan 100g - Ritter Sport
100 g
350,00 kr. / kg
Udsolgt
33,00 kr.
Guldkarameller 100g - Toms
100 g
330,00 kr. / kg
53,00 kr.
Chokoladeknapper, Maltesers
135 g
392,59 kr. / kg
Udsolgt
53,00 kr.
M&M's Peanuts 150 G
150 g
353,33 kr. / kg
53,00 kr.
M&M's Choco 150 G
150 g
353,33 kr. / kg
53,00 kr.
Chokoladeknapper, Maltesers
135 g
392,59 kr. / kg
Udsolgt
53,00 kr.
Peanuts 150g - M&M's
150 g
353,33 kr. / kg
53,00 kr.
Chokolade 150g - M&M's
150 g
353,33 kr. / kg
Chips & dip
Chokolade
Tank op på det du mangler
Se lignende butikker
Kiosker
,
Shell TCB Retail
Adresse
kallerupvej 482
2640 Roskilde
Se kort
Leveringstider
Mandag
07:00–21:45
Tirsdag
07:00–21:45
Onsdag
07:00–21:45
Torsdag
07:00–21:45
Fredag
07:00–21:45
Lørdag
08:00–21:45
Søndag
08:00–21:45
Mere information
+4546560395
Wolt
Roskilde
Butikker og dagligvarebutikker | Roskilde
Shell TCB Retail | Roskilde
Shell Hedehusene