- Δημοφιλή
- OFFERS
- ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΑ
- ΝΗΣΤΙΣΙΜΑ
- ΠΑΣΤΕΣ
- ΓΛΥΚΑ ΑΤΟΜΙΚΑ
- CAKES
- ΕΚΛΕΡ
- DONUTS
- ΓΛΥΚΑ ΣΙΡΟΠΙΑΣΤΑ
- ΓΛΥΚΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΑ
- ΓΛΥΚΑ ΚΕΡΑΣΜΑΤΑ ΤΟ ΚΙΛΟ
- ΓΛΥΚΑ ΣΙΡΟΠΙΑΣΤΑ ΤΟ ΚΙΛΟ
- ΓΛΥΚΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΑ ΤΟ ΚΙΛΟ
- ΤΑΨΑΚΙΑ
- MOCHI
- VIRAL FRUITS
- ΤΟΥΡΤΕΣ
- ΤΟΥΡΤΕΣ ΠΑΓΩΤΟ
- ΠΑΓΩΤΟ ΤΟ ΚΙΛΟ
- ΣΦΟΛΙΑΤΕΣ
- MILKSHAKES
- ΚΑΦΕΔΕΣ
- ΡΟΦΗΜΑΤΑ
- ΑΝΑΨΥΚΤΙΚΑ
- ΜΠΥΡΕΣ
- ΠΟΤΑ
- ΚΕΡΑΚΙΑ
Δημοφιλή
Βασκικό Cheesecake
6,00 €
Πάστα Snickers
5,00 €
Πάστα Bueno
5,00 €
Τούρτα Σεράνο Μικρή
20,00 €
Viral Fruit Φράουλα
5,00 €
Πάστα Red Velvet
5,00 €
Freddo Espresso
3,00 €
Σοκολατόπιτα
5,50 €
Πάστα Καρδιά Ανάμεικτη
5,00 €
Πάστα Σεράνο
4,00 €
Πάστα Cheesecake Φράουλα
5,00 €
Freddo Cappuccino
3,50 €
OFFERS
1 Καφές της Επιλογής σου + 1 Πάστα Σεράνο + 1 Νερό 0.5 l
8,00 €8,50 €
1 Καφές της Επιλογής σου + 1 Πάστα Νουγκατίνα + 1 Νερό 0.5 l
7,00 €7,50 €
1 Καφές της Επιλογής σου + 1 Πάστα Μανιτάρι + 1 Νερό 0.5 l
8,00 €8,50 €
1 Καφές της Επιλογής σου + 1 Πάστα της Επιλογής σου + 1 Νερό 0.5 l
8,00 €8,50 €
1 Καφές της Επιλογής σου + 1 Σοκολατόπιτα + 1 Νερό 0.5 l
8,00 €8,50 €
1 Καφές της Επιλογής σου + 1 Εκλέρ της Επιλογής σου + 1 Νερό 0.5 l
8,50 €9,00 €
1 Καφές της Επιλογής σου + 1 Donut της Επιλογής σου + 1 Νερό 0.5 l
7,00 €7,50 €
1 Καφές της Επιλογής σου + 1 Γλυκό της Επιλογής σου + 1 Νερό 0.5 l
7,50 €8,00 €
5+1 Πάστες Σεράνο
Με 5 πάστες σεράνο, παίρνεις 1 ΔΩΡΟ!
20,00 €25,00 €
5+1 Πάστες Νουγκατίνα Αμυγδάλου
Με 5 πάστες νουγκατίνα αμυγδάλου, παίρνεις 1 ΔΩΡΟ!
20,00 €24,00 €
6 Γλυκά Ατομικά της Επιλογής σου
25,00 €30,00 €
6 Πάστες της Επιλογής σου
25,00 €30,00 €
6 Εκλέρ της Επιλογής σου
30,00 €35,00 €
1 Καφές της Επιλογής σου + 1 Pastel de Nata + Νερό 0.5 l
5,00 €5,70 €
5 + 1 Πάστα Βουδαπέστη
30,00 €
1 Καφές της Επιλογής σου + 1 Πάστα Βουδαπέστη + 1 Νερό 0.5 l
9,00 €9,50 €
5+1 Βασκικό Cheesecake
36,00 €
1 Καφές της Επιλογής σου + 1 Βασκικό Cheesecake + 1 Νερό 0.5 l
9,00 €
1 Τούρτα + 1 Ποτό
35,00 €40,00 €
1 Καφές της Επιλογής σου + 1 Mochi + 1 Νερό 0.5 l
6,00 €
Κουραμπιέδες
Επίλεξε τη ποσότητα που επιθυμείς
9,00 €
Σαραγλάκι Αιγίνης
11,50 €
Σαραγλάκι Καρύδι
11,50 €
Τριγωνάκι Αμύγδαλο
10,00 €
Βραχάκια
11,50 €
Κουρκουμπίνια
11,50 €
Πάστα Cappuccino
5,00 €
Πάστα Σεράνο
4,00 €
Πάστα Σοκολάτα
5,00 €
Πάστα Lacta
5,00 €
Πάστα Βουδαπέστη
6,00 €
Πάστα Ferrero
5,00 €
Πάστα Καρδιά Ανάμεικτη
5,00 €
Πάστα Snickers
5,00 €
Πάστα Oreo
5,00 €
Πάστα Ποντίκι
4,00 €
Πάστα Cheesecake Φράουλα
5,00 €
Πάστα Bueno
5,00 €
Πάστα Cookies
5,00 €
Πάστα Καραμέλα
5,00 €
Πάστα Σοκολάτα Τρία Μους
5,00 €
Πάστα Νουγκατίνα Αμυγδάλου
4,00 €
Βασκικό Cheesecake
6,00 €
Πάστα Red Velvet
5,00 €
Σοκολάτα Dubai
Τεμάχιο
5,00 €
Πάστα Lotus
5,00 €
Κορμός Σοκολάτα
5,00 €
Τάρτα Φρούτων
5,50 €
Tiramisu
5,00 €
Millefeuille
5,50 €
Σοκολατόπιτα
5,50 €
Προφιτερόλ
5,00 €
Banoffee
5,50 €
Cheesecake
5,50 €
CAKES
Cake Vanilla 500g
7,00 €
Cake Vanilla και Chocolate 500g
7,00 €
Εκλέρ Μπανάνα Split
6,00 €
Εκλέρ Σοκολάτα
5,00 €
Εκλέρ Tiramisu
6,00 €
Εκλέρ Φράουλα
6,00 €
Εκλέρ Φυστίκι
6,00 €
Εκλέρ Βανίλια
5,00 €
DONUTS
Oreo Donut 85g
3,00 €
Milka Donut 65g
3,00 €
Pinky Donut 55g
3,00 €
Κανταΐφι
3,50 €
Τρίγωνο Αμυγδάλου
1,50 €
Τρίγωνο Σοκολάτα
1,50 €
Γαλακτομπούρεκο
4,00 €
Εκμέκ Κανταΐφι
4,00 €
Τρίγωνο Πανοράματος
3,50 €
Ραβανί
4,00 €
Μπακλαβάς
4,00 €
Μπακλαβάς Αιγίνης
5,00 €
Εκμέκ Κανταΐφι
5,00 €
Σαραγλί με Φυστίκι
4,00 €
Παστάκια Nutella και Μπανάνα
Η τελική τιμή του προϊόντος θα διαμορφωθεί με βάση την ποσότητα που θα επιλέξεις
11,50 €
Παστάκια Σοκολάτα Bitter Αμυγδάλου
Η τελική τιμή του προϊόντος θα διαμορφωθεί με βάση την ποσότητα που θα επιλέξεις
11,50 €
Παστάκια Oreo
Η τελική τιμή του προϊόντος θα διαμορφωθεί με βάση την ποσότητα που θα επιλέξεις
11,50 €
Παστάκια Nutella και Γκοφρέτα
Η τελική τιμή του προϊόντος θα διαμορφωθεί με βάση την ποσότητα που θα επιλέξεις
11,50 €
Παστάκια Ferrero
Η τελική τιμή του προϊόντος θα διαμορφωθεί με βάση την ποσότητα που θα επιλέξεις
11,50 €
Κοκάκια
Η τελική τιμή του προϊόντος θα διαμορφωθεί με βάση την ποσότητα που θα επιλέξεις
11,50 €
Εκλεράκια
Η τελική τιμή του προϊόντος θα διαμορφωθεί με βάση την ποσότητα που θα επιλέξεις
11,50 €
Χιονόμπαλες
Η τελική τιμή του προϊόντος θα διαμορφωθεί με βάση την ποσότητα που θα επιλέξεις
11,50 €
Καριόκες
Η τελική τιμή του προϊόντος θα διαμορφωθεί με βάση την ποσότητα που θα επιλέξεις
11,50 €
Ταρτάκια Φρούτων
Η τελική τιμή του προϊόντος θα διαμορφωθεί με βάση την ποσότητα που θα επιλέξεις
11,50 €
Σουδάκια
Η τελική τιμή του προϊόντος θα διαμορφωθεί με βάση την ποσότητα που θα επιλέξεις
11,50 €
Γαλλικά Macarons
Η τελική τιμή του προϊόντος θα διαμορφωθεί με βάση την ποσότητα που θα επιλέξεις
17,50 €
Βραχάκια
Η τελική τιμή του προϊόντος θα διαμορφωθεί με βάση την ποσότητα που θα επιλέξεις
11,50 €
Πουράκια Bueno
Η τελική τιμή του προϊόντος θα διαμορφωθεί με βάση την ποσότητα που θα επιλέξεις
11,50 €
Πουράκια Nutella
Η τελική τιμή του προϊόντος θα διαμορφωθεί με βάση την ποσότητα που θα επιλέξεις
11,50 €
Γκοφρετίνια Ταχίνι
Η τελική τιμή του προϊόντος θα διαμορφωθεί με βάση την ποσότητα που θα επιλέξεις
11,50 €
Κεράσματα Mix
Η τελική τιμή του προϊόντος θα διαμορφωθεί με βάση την ποσότητα που θα επιλέξεις
11,50 €
Παστάκια Dubai
Η τελική τιμή του προϊόντος θα διαμορφωθεί με βάση την ποσότητα που θα επιλέξεις
11,50 €
Νουτελάκια
Η τελική τιμή του προϊόντος θα διαμορφωθεί με βάση την ποσότητα που θα επιλέξεις
11,50 €
Μπακλαβαδάκι Παραδοσιακό
Η τελική τιμή του προϊόντος θα διαμορφωθεί με βάση την ποσότητα που θα επιλέξεις
11,50 €
Τρίγωνο Πανοράματος το Κιλό
Η τελική τιμή του προϊόντος θα διαμορφωθεί με βάση την ποσότητα που θα επιλέξεις
11,50 €
Mπακλαβάς Ανατολίτικος
Η τελική τιμή του προϊόντος θα διαμορφωθεί με βάση την ποσότητα που θα επιλέξεις
11,50 €
Αμυγδαλωτά
Η τελική τιμή του προϊόντος θα διαμορφωθεί με βάση την ποσότητα που θα επιλέξεις
11,50 €
Καρύδα
Η τελική τιμή του προϊόντος θα διαμορφωθεί με βάση την ποσότητα που θα επιλέξεις
11,50 €
Τριλέτσε
12,00 €
MOCHI
Mochi Λεμόνι
Τεμάχιο
3,00 €
Mochi Πραλίνα Φουντούκι
Τεμάχιο
3,00 €
Mochi Mango
Τεμάχιο
3,00 €
Viral Fruit Σύκο
5,00 €
Viral Fruit Μάνγκο
5,00 €
Viral Fruit Καπουτσίνο
5,00 €
Viral Fruit Κεράσι
5,00 €
Viral Fruit Αχλάδι
5,00 €
Viral Fruit Φράουλα
5,00 €
Viral Fruit Βατόμουρο
5,00 €
Τούρτα Σεράνο Μικρή
20,00 €
Τούρτα Σεράνο Μεγάλη
34,00 €
Τουρτα Ανάμεικτη 1.3kg
32,00 €
Τούρτα Σοκολάτα 1.3kg
32,00 €
Τούρτα Βανίλια
Περίπου 1.3kg
32,00 €
Τούρτα Σοκολάτα Τρίο Mousse
32,00 €
Τούρτα Lacta 1.3kg
32,00 €
Τούρτα Σοκολάτα Γάλακτος
Περίπου 1.3kg
32,00 €
Τούρτα Παγωτό Lila Pause
27,00 €
Τούρτα Παγωτό Cookies
27,00 €
Παγωτό 500g
Η τελική τιμή του προϊόντος θα διαμορφωθεί με βάση την ποσότητα που θα επιλέξεις
11,00 €
Παγωτό 1kg
Η τελική τιμή του προϊόντος θα διαμορφωθεί με βάση την ποσότητα που θα επιλέξεις
22,00 €
Τυρόπιτα
3,00 €
Λουκανόπιτα
3,00 €
Σπανακόπιτα
3,00 €
Κοτόπιτα
3,00 €
Μπουγάτα με Κρέμα
Με κρέμα, κανέλα και ζάχαρη άχνη
3,00 €
Ζαμπονοτυρόπιτα
3,00 €
MILKSHAKES
Milkshake Βανίλια
5,50 €
Milkshake Σοκολάτα
5,50 €
Milkshake Tiramisu
5,50 €
Milkshake Καραμέλα
5,50 €
Milkshake Φράουλα
5,50 €
Milkshake Λεμόνι
5,50 €
Milkshake Oreo
5,50 €
Milkshake Σοκολάτα Bitter
5,50 €
Milkshake Μπανάνα
5,50 €
Milkshake Cookies
5,50 €
Milkshake Φυστίκι
5,50 €
Espresso
2,00 €
Freddo Espresso
3,00 €
Cappuccino
3,50 €
Freddo Cappuccino
3,50 €
Nes
2,50 €
Frappe
2,50 €
Ελληνικός
1,50 €
Σοκολάτα
4,50 €
Φυσικός Χυμός Πορτοκάλι
4,50 €
Τσάι
Lipton
2,00 €
Σαλέπι
4,50 €
Coca-Cola 0.33 l
3,00 €

Coca-Cola Light 0.33 l
3,00 €

Coca-Cola Zero 0.33 l
Η Coca-Cola Zero έχει την ίδια θρυλική γεύση Coca-Cola, αλλά με μηδέν ζάχαρη. Ένα δροσιστικά απαλό και νόστιμο ανθρακούχο αναψυκτικό, για να το μοιράζεσαι
3,00 €(330 ml, 9,09 €/l)

Fanta Κόκκινη 0.33 l
3,00 €

Fanta Λεμόνι 0.33 l
3,00 €

Sprite 0.33 l
3,00 €

Schweppes Soda Water 0.33 l
Το πρώτο ανθρακούχο αναψυκτικό στον κόσμο, διατηρεί μέχρι και σήμερα την αυθεντική συνταγή του Jacob Schweppes από το 1783.
3,00 €(330 ml, 9,09 €/l)

Amita Φυσικός Χυμός Πορτοκάλι 0.33 l
3,00 €
Amita Φυσικός Χυμός Motion 0.33 l
3,00 €
Fuze Tea Λεμόνι και Λουίζα 0.33 l
4,00 €

Fuze Tea Ροδάκινο και Υβίσκος 0.33 l
4,00 €

Red Bull 0.25 l
ΤΟ RED BULL ΔΙΝΕΙ ΦΤΕΡΑ Είτε πρόκειται για πάρτυ, συναντήσεις με φίλους, gaming, διάβασμα ή δουλειά, το Red Bull Energy Drink είναι η ιδανική επιλογή για αυτές τις στιγμές και πολλές άλλες. Η ειδική φόρμουλα του Red Bull Energy Drink περιέχει συστατικά υψηλής ποιότητας: Καφεΐνη, Ταυρίνη, Βιταμίνες Ομάδας Β, Σάκχαρα, Αλπικό Νερό. Τα κουτάκια Red Bull είναι κατασκευασμένα από 100% ανακυκλώσιμο αλουμίνιο. Αναζωογονεί σώμα και πνεύμα.®
4,00 €(250 ml, 16,00 €/l)

Νερό 0.5 l
1,00 €
Νερό 1.5 l
2,50 €
Mythos 0.33 l
3,50 €(5%vol)

Heineken 0.33 l
3,50 €(5%vol)

Άλφα 0.33 l
3,50 €(5%vol)

Σαμπάνια Petalo 0.2 l
8,00 €
Τοπικό Κρασί Πέτρα Άσπρο 0.2 l
8,00 €
Τοπικό Κρασί Πέτρα Κόκκινο 0.2 l
8,00 €
Κεράκι Νούμερο 0
1,00 €
Κεράκι Νούμερο 1
1,00 €
Κεράκι Νούμερο 2
1,00 €
Κεράκι Νούμερο 3
1,00 €
Κεράκι Νούμερο 4
1,00 €
Κεράκι Νούμερο 5
1,00 €
Κεράκι Νούμερο 6
1,00 €
Κεράκι Νούμερο 7
1,00 €
Κεράκι Νούμερο 8
1,00 €
Κεράκι Νούμερο 9
1,00 €