0
View order
€0.00
KAIT
Безалкохолни напитки
€5.18
Coca-Cola Original Taste 250мл
500 ml
€10.36/l
€5.18
Schweppes Тоник 250мл
330 ml
€15.70/l
€4.67
Schweppes Тоник 250мл
1.25 l
€3.74/l
€4.41
Минерална вода
€5.18
Минерална вода
€4.41
Айрян
Десерти
Бира
Restaurant KAIT
See similar venues
Homemade
,
Salad
,
Soup
Address
g.k. Lozenets, ul. "Krum Popov" 39
1421 Sofia
See map
Delivery times
Monday
19:00–03:00
Tuesday
19:00–03:00
Wednesday
19:00–03:00
Thursday
19:00–03:00
Friday
19:00–03:00
Saturday
19:00–03:00
Sunday
19:00–03:00
More information
+359884475385
Visit website
Wolt
Sofia
Restaurants | Sofia
KAIT