Flink

Flink Stromstraße

Groceries delivered in minutes

This product offering is in German. Would you like to view a machine translation in another language?

All items

  • €2.79

    Bio Cherrydatteltomaten 250g

    250 g€11.16/kg
    • Popular
    €1.39

    Cherrytomaten 250g

    250 g€5.56/kg
  • €2.89

    Mini Rispentomaten 350g

    350 g€8.26/kg
  • €2.79

    Rispentomaten, 0,65 kg

    650 g€4.29/kg
  • €4.39

    Roma Rispentomaten 400g

    400 g€10.98/kg
    • Popular
    €0.99

    Gurke 1 Stk.

    1 pc€0.99/pc
  • €0.59

    Gurke Mini 1 Stk.

    1 pc€0.59/pc
  • €1.69

    Bio Gurke 1 Stk.

    1 pc€1.69/pc
  • €1.98

    Gurke - 2 Stk.

    2 pcs€0.99/pc

Groceries delivered in minutes Seller: Company: Wolt Enterprises Deutschland GmbH, Address: Stralauer Allee 6, 10245 Berlin, General Manager: Hadi Zaklouta, Trade register number: HRB 217122 B, Register court: Amtsgericht Charlottenburg, E-Mail: support@wolt.com

Address

This is a virtual venue

10551 Berlin

See map

Delivery times

Monday07:00–23:00
Tuesday07:00–23:00
Wednesday07:00–23:00
Thursday07:00–23:00
Friday07:00–23:59
SaturdayClosed
SundayClosed

More information

Prices include VAT (excluding additional shipping costs that may apply).