Knuspr

Knuspr München

Your supermarket and farm store 🧡 🥐

This product offering is in German. Would you like to view a machine translation in another language?

Deals

€4.39€5.19

Hähnchenbrustfilet, 600g

600 g€7.32/kg
€0.99€1.79

BIO Gurke, 1 Stk.

1 pc€0.99/pc
€1.15€1.39

Müller Kalinka Kefir (Einweg)

500 g€2.30/kg
Excl. €0.25 deposit (EINWEG)
€1.99€2.99

Himbeeren, Schale (0.12 kg)

125 g€15.92/kg
€1.91€2.23

Lini's Bites BIO Vanilla Cookie Pralinis glutenfrei

46 g€41.52/kg

Most ordered

~€0.35

BIO Banane, 1 Stk.

~174g€1.99/kg
€0.99

Salatgurke, 1 Stk.

1 pc€0.99/pc
~€2.50

Rispentomaten, Wiegeware

~500g€4.99/kg
~€0.26

Banane, 1 Stk.

~200g€1.29/kg
~€0.54

Apfel Pink Lady®, 1 Stk.

~156g€3.49/kg
€6.69

wonderful Halloween Spinnen 6 Stück 7x6cm

1 pc€6.69/pc
€9.49

wonderful Halloween Partyset 36-teilig

1 pc€9.49/pc
€4.79

wonderful Halloween LED Lichterkette Kürbis

1 pc€4.79/pc
€5.69

wonderful Halloween Spinnennetz mit 6 Spinnen 210x184x10mm

1 pc€5.69/pc
€6.39

La Vie Tofu-Würfel geräuchert mit Teriyaki-Sauce VEGAN

240 g€26.63/kg

Knuspr - Your supermarket and farm store 🧡 🥐 Discover over 15,000 products – from fresh regional specialties sourced from the surrounding area to your favorite supermarket brands, Germany's largest organic assortment, and beverages in crates - you can even return your deposit. During the harvest season, over 80% of our fruit and vegetables come fresh from regional farms and are picked only when perfectly ripe. Our bread is baked fresh after you place your order, so it may even arrive warm from the oven. Choose your preferred delivery time slot, and we'll deliver your order within 3 hours straight to your doorstep. Plus, with our 100% Satisfaction Guarantee, you can shop completely risk-free – if you're not fully satisfied with a product, we'll refund your money.

Address

This is a virtual venue

80331 Munich

See map

Delivery times

Monday06:00–22:00
Tuesday06:00–22:00
Wednesday06:00–22:00
Thursday06:00–22:00
Friday06:00–22:00
Saturday06:00–22:00
SundayClosed

More information

Prices include VAT (excluding additional shipping costs that may apply).