MENY

MENY Aarup

Vi holder af mad

This product offering is in Danish. Would you like to view a machine translation in another language?

Frost

  • DKK 14.95

    AARSTIDERNE PIZZADEJ 275G ØKO

    275 gDKK 54.36/kg
  • DKK 32.00DKK 42.95

    AARSTIDERNE KANELSNURRER 260G

    260 gDKK 123.08/kg
  • DKK 32.00DKK 42.95

    AARSTIDERNE TEBIRKES 240G ØKO

    240 gDKK 133.33/kg

Hos din lokale MENY får du alt det, du forventer – og lidt til. I MENY finder du inspiration til god mad, både til hverdag og fest. Hent inspiration til ugens madplan, spørg vores slagter og vinmand til råds om lækker gæstemad eller bestil mad ud af huset til festlige lejligheder. Desuden kan du 6 gange om året helt gratis hente vores inspirerende madmagasin SPISETID, som er fuld af lækre opskrifter, baseret på årstidens udvalg af friske varer hos MENY. En god købsoplevelse skal efter vores mening indeholde lidt af det hele, og derfor har vi lavet den slags butik, vi gerne selv vil handle i.

See similar stores

Address

Bredgade 42-44

5560 Aarup

See map

Delivery times

Monday11:00–19:30
Tuesday11:00–19:30
Wednesday11:00–19:30
Thursday11:00–19:30
Friday11:00–19:30
Saturday11:00–19:30
Sunday11:00–19:30

More information