0
View order
DKK 0.00
Shell Grenaa
Tank op på det du mangler.
Chokolade
Sold out
DKK 40.95
Daim 150g - Marabou
150 g
DKK 273.00/kg
Sold out
DKK 40.95
Oreo 150g - Marabou
150 g
DKK 273.00/kg
Sold out
DKK 40.95
Mælk 150g - Marabou
150 g
DKK 273.00/kg
DKK 40.95
Schewizer Nöt 200g - Marabou
200 g
DKK 204.75/kg
Sold out
DKK 40.95
Helnöt 200g - Marabou
200 g
DKK 204.75/kg
Sold out
DKK 40.95
Appelsin Krokant 200g - Marabou
200 g
DKK 204.75/kg
Sold out
DKK 28.95
Mælk 24g - Marabou
24 g
DKK 1,206.25/kg
DKK 28.95
Schewizernød 100g - Marabou
100 g
DKK 289.50/kg
DKK 25.95
Sport Pebermynte 100g - Ritter Sport
100 g
DKK 259.50/kg
DKK 25.95
Nougat 100g - Ritter Sport
100 g
DKK 259.50/kg
Sold out
DKK 25.95
Sport Kakao Mousse 100g - Ritter Sport
100 g
DKK 259.50/kg
DKK 25.95
Hvid Med Hel Nød 100g - Ritter Sport
100 g
DKK 259.50/kg
DKK 25.95
Sport Mælk Med Hel Nød 100g - Ritter Sport
100 g
DKK 259.50/kg
DKK 25.95
Nougat 100g - Ritter Sport
100 g
DKK 259.50/kg
DKK 25.95
Sport Butter Biscuit 100g - Ritter Sport
100 g
DKK 259.50/kg
Sold out
DKK 40.95
Maltesers 135g - Maltesers
135 g
DKK 303.33/kg
DKK 40.95
Chokolade 165g - M&M's
165 g
DKK 248.18/kg
Sold out
DKK 40.95
Peanut 300g - M&M's
300 g
DKK 136.50/kg
Sold out
DKK 28.95
Cookies Daim 184g - Marabou
184 g
DKK 157.34/kg
DKK 25.95
Chokolade M. Marcipan 100g - Ritter Sport
100 g
DKK 259.50/kg
DKK 15.95
Bar Fransk Nougat 46g - Marabou
46 g
DKK 346.74/kg
DKK 23.95
Bueno 43g - Kinder
43 g
DKK 556.98/kg
DKK 23.95
Æg Med Overraskelse 20g - Kinder
20 g
DKK 1,197.50/kg
DKK 10.95
Kæmpe Skildpadder 28g - Toms
28 g
DKK 391.07/kg
Sold out
DKK 10.95
Côte D'Or Bouchee 25g - Côte D'Or
25 g
DKK 438.00/kg
Sold out
DKK 40.95
Maltesers 135g - Maltesers
135 g
DKK 303.33/kg
DKK 30.95
Guldkarameller 100g - Toms
100 g
DKK 309.50/kg
Chokolade
Chokoladebar
Tank op på det du mangler.
See similar stores
Daily goods
,
Shell DO
Address
Havnevej 243
8500 Grenå
See map
Delivery times
Monday
11:00–21:00
Tuesday
11:00–21:00
Wednesday
11:00–21:00
Thursday
11:00–21:00
Friday
11:00–21:00
Saturday
11:00–21:00
Sunday
11:00–21:00
More information
+4586325566
Fødevarestyrelsens kontrolrapport
Wolt
Grenå
Stores and groceries | Grenå
Shell DO | Grenå
Shell Grenaa