SPAR

SPAR Haderslev

Bredt udvalg af danske og friske varer

Andet grønt

  • DKK 21.50

    BONDUELLE ÆRTER-KAROTTER 400 G

    265 gDKK 81.13/kg
  • DKK 11.00

    HØVLET PEBERROD

    50 gDKK 220.00/kg
  • DKK 19.95

    GESTUS HVIDLØG I KRYDDEROLIE

    280 gDKK 71.25/kg
  • DKK 20.00

    ØKO-PEBER

    2 pcsDKK 10.00/pc
  • DKK 17.00

    ØKO-SNACK PEBER

    200 gDKK 85.00/kg
  • DKK 27.50

    GESTUS ARTISKOK I OLIE

    290 gDKK 94.83/kg
  • DKK 9.00

    SQUASH STK

    1 pcDKK 9.00/pc
  • DKK 20.00

    PEBERMIX

    400 gDKK 50.00/kg
  • DKK 17.00

    SUGER SNAPS

    150 gDKK 113.33/kg
  • DKK 29.00

    SPISEKLARE AVOCADO 3 STK

    3 pcsDKK 9.67/pc
  • DKK 20.00

    HOKKAIDO ØKO

    1 pcDKK 20.00/pc
  • DKK 16.00

    ØKO-JORDSKOKKER 500 G

    500 gDKK 32.00/kg
  • DKK 18.00

    SWEET MINI PEBER 200 G

    200 gDKK 90.00/kg
  • DKK 15.50

    ØKO-INGEFÆR (GB)

    200 gDKK 77.50/kg
  • DKK 15.00

    ØKO-RADISER 250 G

    250 gDKK 60.00/kg
  • DKK 13.00

    ØKO-AGURKER STK

    1 pcDKK 13.00/pc
  • DKK 14.00

    ØKO-SQUASH STK

    1 pcDKK 14.00/pc
  • DKK 20.00

    ØKO-GURKEMEJE 100 G

    100 gDKK 200.00/kg
  • DKK 14.00

    SALAT MIX 200 G

    200 gDKK 70.00/kg
  • DKK 22.00

    COLESLAW GESTUS

    350 gDKK 62.86/kg
  • DKK 14.00

    CHILI RØD PEBER

    70 gDKK 200.00/kg
  • DKK 11.00

    AGURKER STK

    300 gDKK 36.67/kg
  • DKK 10.00

    ØKO-LILLE KARSE STK

    1 pcDKK 10.00/pc
  • DKK 17.00

    ØKO REVET GULEROD

    350 gDKK 48.57/kg
  • DKK 20.00

    GOURMET SALAT

    200 gDKK 100.00/kg
  • DKK 9.00

    RØD PEBER STK

    1 pcDKK 9.00/pc
  • DKK 10.00

    MAJS

    1 pcDKK 10.00/pc
  • DKK 9.00

    SQUASH

    1 pcDKK 9.00/pc
  • DKK 15.95

    SPICEFIELD BAMBUSSKUD I SKIVER

    410 gDKK 38.90/kg
  • DKK 38.00

    OMHU AVOCADO 4 STK

    4 pcsDKK 9.50/pc
  • DKK 29.00

    EAT ME AVOCADO 3 STK

    3 pcsDKK 9.67/pc

Vores sortiment omfatter over 5000 varenumre, og vi har et bredt udvalg af danske varer til lave priser. Køb friske dagligvarer som frugt, grønt, mælk eller æg fra lokale gårde og fersk kød fra danske landmænd. Vi har nemlig alt, hvad du skal bruge. Vores Gul Pris priskoncept har desuden op mod 500 varer, der prismatcher mod Netto, hvoraf et bredt udvalg af disse vil være danske. Det kan betale sig at handle lokalt – også online.

Address

Lyøvej 10

6100 Haderslev

See map

Delivery times

Monday09:00–20:00
Tuesday09:00–20:00
Wednesday09:00–20:00
Thursday09:00–20:00
Friday09:00–20:00
Saturday09:00–20:00
Sunday09:00–20:00