SPAR

SPAR Haderslev

Bredt udvalg af danske og friske varer

All items

    • 18+
    DKK 69.95

    BLACK TOWER FRUITY WHITE

    750 ml, 10% volDKK 93.27/l
    • 18+
    DKK 99.95

    MARK WEST CHARDONNAY HVIDVIN

    750 ml, 13.5% volDKK 133.27/l
    • 18+
    DKK 99.95

    KIWI SAUV BLANC

    750 ml, 11% volDKK 133.27/l
    • 18+
    DKK 149.95

    CHABLIS SARMENTS HVIDVIN

    750 ml, 12.5% volDKK 199.93/l
    • 18+
    DKK 72.95

    WEINMANN ALSACE HVIDVIN

    750 ml, 12% volDKK 97.27/l
    • 18+
    DKK 189.95

    LABOURE-ROI CHABLIS BEA. HVID

    750 ml, 12.5% volDKK 253.27/l
    • 18+
    DKK 61.95

    BREE RIESLING HVIDVIN

    750 ml, 11% volDKK 82.60/l
    • 18+
    DKK 99.95

    DR. LOOSEN DR. L. HVIDVIN

    750 ml, 10.5% volDKK 133.27/l
    • 18+
    DKK 82.95

    NUGAN KAMONA BAY HVIDVIN

    750 ml, 12.5% volDKK 110.60/l
    • 18+
    DKK 49.95

    PINARD FRANSK HVID PRISMA

    1 l, 11% volDKK 49.95/l
    • 18+
    DKK 49.95

    DIAMOND HILL CHARDONNAY

    750 ml, 13% volDKK 66.60/l
    • 18+
    DKK 62.95

    SILVERBOOM CHARDONNAY HVIDVIN

    750 ml, 14% volDKK 83.93/l
    • 18+
    DKK 49.00DKK 69.95

    QUEENS BAY SAUV. BLANC HVIDVIN

    750 ml, 12.5% volDKK 65.33/l
    • 18+
    DKK 79.95

    CONO S. CHARDONNAY HVIDVIN ØKO

    750 ml, 14% volDKK 106.60/l
    • 18+
    DKK 85.95

    CONO SUR SAUV. BL. HVIDVIN ØKO

    750 ml, 12% volDKK 114.60/l
    • 18+
    DKK 99.95

    THE WANTED CHARD. HVIDVIN

    750 g, 13% volDKK 133.27/kg
    • 18+
    DKK 69.95

    TOFTERUP ORGANIC HVIDVIN ØKO

    750 ml, 12.5% volDKK 93.27/l
    • 18+
    DKK 75.95

    NUGAN THIRD CHARDONNAY

    750 ml, 13.5% volDKK 101.27/l

Vores sortiment omfatter over 5000 varenumre, og vi har et bredt udvalg af danske varer til lave priser. Køb friske dagligvarer som frugt, grønt, mælk eller æg fra lokale gårde og fersk kød fra danske landmænd. Vi har nemlig alt, hvad du skal bruge. Vores Gul Pris priskoncept har desuden op mod 500 varer, der prismatcher mod Netto, hvoraf et bredt udvalg af disse vil være danske. Det kan betale sig at handle lokalt – også online.

Address

Lyøvej 10

6100 Haderslev

See map

Delivery times

Monday09:00–20:00
Tuesday09:00–20:00
Wednesday09:00–20:00
Thursday09:00–20:00
Friday09:00–20:00
Saturday09:00–20:00
Sunday09:00–20:00