MENY

MENY Skanderborg

Vi holder af mad

This product offering is in Danish. Would you like to view a machine translation in another language?

Deals

DKK 17.00DKK 21.95

FK BOOSTER 50 CL

500 mlDKK 34.00/l
Excl. DKK 1.00 deposit
DKK 17.00DKK 21.95

FK BOOSTER LEMON 50 CL

500 mlDKK 34.00/l
Excl. DKK 1.00 deposit
DKK 17.00DKK 21.95

FK BOOSTER ORG. 0 KAL. 50 CL

500 mlDKK 34.00/l
Excl. DKK 1.00 deposit
DKK 18.00DKK 24.95

WASA KNÆKBRØD DELIKATESS SESAM

285 gDKK 63.16/kg
DKK 20.00DKK 22.95

SCHULSTAD SØDMÆLKSBRØD

600 gDKK 33.33/kg

Most ordered

DKK 17.50

ØKO-BANANER

7 pcsDKK 2.50/pc
DKK 13.95

ARLA LETMÆLK FRISK 1 LT

1 lDKK 13.95/l
DKK 10.00

ØKO-AGURKER STK

1 pcDKK 10.00/pc
DKK 28.95

KINDER MÆLKESNITTE 5X28 G

140 gDKK 206.79/kg
DKK 31.95

GESTUS SKRABEÆG M/L

10 pcsDKK 3.20/pc
DKK 31.95

FP JUMBO 2 LAG

1 pcDKK 31.95/pc
DKK 12.95

SALAKIS KEFIR DRIK BERRIES

350 gDKK 37.00/kg
DKK 23.95

REXONA SPRAY SHOWER FRES

150 mlDKK 159.67/l
DKK 24.95

RUSTIK GRISSINI ROSMARIN

250 gDKK 99.80/kg
DKK 355.95

RED BULL ADVENTSKALENDER 24 DS

24 pcsDKK 14.83/pc

Hos din lokale MENY får du alt det, du forventer – og lidt til. I MENY finder du inspiration til god mad, både til hverdag og fest. Hent inspiration til ugens madplan, spørg vores slagter og vinmand til råds om lækker gæstemad eller bestil mad ud af huset til festlige lejligheder. Desuden kan du 6 gange om året helt gratis hente vores inspirerende madmagasin SPISETID, som er fuld af lækre opskrifter, baseret på årstidens udvalg af friske varer hos MENY. En god købsoplevelse skal efter vores mening indeholde lidt af det hele, og derfor har vi lavet den slags butik, vi gerne selv vil handle i.

Address

Højvang Centret 4

8660 Skanderborg

See map

Delivery times

Monday11:00–19:00
Tuesday11:00–19:00
Wednesday11:00–19:00
Thursday11:00–19:00
Friday11:00–19:00
Saturday11:00–19:00
Sunday11:00–19:00