Kipos

Fine fruits and vegetables for a proper diet!

This product offering is in Greek. Would you like to view a machine translation in another language?

ΚΡΆΚΕΡ 2

  • €2.75

    Κράκερ Βρώμης Bio Avena 100g

  • €3.45

    😃Κράκερ Σίκαλης Natura Bio Linea 200gr

  • €2.45

    😀Κράκερ Ρυζιού Καλαμποκιού 100γρ Santiveri

  • €2.95

    ΚρακερΤυρί Λεπτά Danvita (130g)

    130 g€2.27/100g
  • €2.95

    😀Κράκερ Ντομάτα Βασιλικό Λεπτά Danvita (130g)

    130 g€2.27/100g
  • €4.55

    Τραγάνα Crackers Ρυζιού Bio 120g Probios

    120 g€3.79/100g
  • €2.85

    😀Crackers Ολικής Delser 250g 24τεμ

  • €2.85

    Crackers Σταρένια Delser 250g 24τεμ

    250 g€1.14/100g
  • €2.95

    Κράκερ Παντζάρι Λεπτά Danvita (130g)

    130 g€2.27/100g
  • €7.95

    Γλώσσες Ιταλικές 100gr Mini Lingue

    1 pc€7.95/pc
  • €7.95

    Γλώσσες Ολικής Ιταλικές 200g Mini Lingue

    1 pc€7.95/pc
  • €5.85

    😃Focaccia Classic 100gr La Focaccina Bo

  • €5.85

    😀Δεντρολίβανο Focaccia Sticks 100gr La Focaccina Bo

  • €5.85

    😀Focaccia Ελιάς Sticks 100gr La Focaccina Bo

  • €6.45

    😃Λαλάγγια Μάνης Παραδοσιακά 400g

    400 g€1.61/100g
  • €4.85

    😀Τρίχρωμα Λαδοπιτάκια Τραγανά 150gr Ροδίτικη Λαδόπιτα

  • €3.95

    😀Τραγανά Λαδοπιτάκια 150gr Ροδίτικη Λαδόπιτα

  • €2.85

    Crackers Αλατιού Delser 250gr

    250 g€1.14/100g
  • €3.65

    Σπανάκι Crackers Keto Bio Joice 100gr

    60 g€6.08/100g
  • €5.85

    😀Μεσογειακή Focaccia Sticks 100gr La Focaccina Bo 100gr

    100 g€5.85/100g
  • €5.35

    🙂 Palmer's Τυρί Μαϊντανό 75gr Bon Vivant

    75 g€7.13/100g
  • €8.47

    🙂Taco Kit El Sabor335gr

    335 g€2.53/100g
  • €4.55

    Crackers Χωρίς Γλουτένη 200gr Bene Si

    200 g€2.28/100g
  • €3.85

    Κριτσίνια Μίνι Χωρίς Γλουτένη 150gr Bene Si

    150 g€2.57/100g
  • €7.75

    🙂Μαύρη Τρούφα Focaccia Sticks 100gr La Focaccina Bo

    100 g€7.75/100g
  • €2.85

    Κράκερ Ντομάτα & Ρίγανη Delser Every Where 250 g

    250 g€1.14/100g

Kipos since 1961 offers high quality fruits and vegetables from Greek producers for a balanced diet.

Address

Dorilaiou 1, Athens Plateia Mavili

11521 Athens

See map

Delivery times

Monday08:30–22:15
Tuesday08:30–22:15
Wednesday08:30–22:15
Thursday08:30–22:15
Friday08:30–22:15
Saturday08:30–22:15
Sunday09:15–22:15