Bòme boutique restaurant

Enjoy a modern culinary experience

This menu is in Croatian. Would you like to view a machine translation in another language?

Most ordered

Teleći rižot

Teletina, riža, maslac, vino

€19.50

Teletina

Teleća prsa, pire krumpir, brokula, umak od pečenja, ukiseljena kapulica

€27.00

Makaruni sa šalšom

Makaruni, salsas, person, ovčji sir, luk

€16.00

Tiramisu

Brašno, jaja, maslac, sir, kava

€7.90

Crni rižot

Sipa, riža, češnjak, peršin

€15.60€19.50

Jabuka

Jabuka, prošek, jaja, maslac, domaće lisnato tijesto

€7.90

Rižot od tikve

Tikva, maslac, bućine sjemenke, riža

€15.60€19.50

Kultura kombucha matičnjak i limun 330 ml

Cijena na 2.5.2025. : €2.69

€5.60(330 ml, €16.97/l)

Kultura Kombucha mango x ginger 330 ml

€5.60(330 ml, €16.97/l)

Kultura kombucha menta i limeta 330 ml

Cijena na 2.5.2025. : €2.69

€5.60(330 ml, €16.97/l)

TOPLA PREDJELA

Teleći rižot

Teletina, riža, maslac, vino

€19.50

Popular

Crni rižot

Sipa, riža, češnjak, peršin

€15.60€19.50

Makaruni sa šalšom

Makaruni, salsas, person, ovčji sir, luk

€16.00

Popular

Rižot od tikve

Tikva, maslac, bućine sjemenke, riža

€15.60€19.50

GLAVNA JELA

Teletina

Teleća prsa, pire krumpir, brokula, umak od pečenja, ukiseljena kapulica

€27.00

Popular

PRILOZI

Kruh

Porcija domaćeg sourdough kruha

€2.50

Popular

DESERTI

Tiramisu

Brašno, jaja, maslac, sir, kava

€7.90

Popular

Jabuka

Jabuka, prošek, jaja, maslac, domaće lisnato tijesto

€7.90

SOKOVI

Kultura Kombucha mango x ginger 330 ml

€5.60(330 ml, €16.97/l)

Kultura kombucha matičnjak i limun 330 ml

Cijena na 2.5.2025. : €2.69

€5.60(330 ml, €16.97/l)

Kultura kombucha menta i limeta 330 ml

Cijena na 2.5.2025. : €2.69

€5.60(330 ml, €16.97/l)

Kultura kombucha bobičasto voće 330 ml

€5.60(330 ml, €16.97/l)

Enjoy a modern culinary experience

Address

Ulica Dinka Šimunovića 14a

21000 Split

See map

Delivery times

Monday11:00–18:00
Tuesday11:00–18:00
Wednesday11:00–22:00
Thursday11:00–22:00
Friday11:00–22:00
Saturday11:00–22:00
SundayClosed
WoltSplitRestaurants | SplitBòme boutique restaurant