Diskontfumar.hr

Fumar - Grad

Zakonom propisana minimalna starosna dob za kupovinu i konzumaciju alkoholnih pića u RH je 18 godina. Prilikom dostave, dostavljač ima pravo tražiti osobnu iskaznicu u svrhu provjere starosne dobi.

This product offering is in Croatian. Would you like to view a machine translation in another language?

RUM

    • 18+
    €149.00

    Zacapa XO Gran Reserva Especial 25yo rum 0,7 l

    40% vol
    • 18+
    €47.89

    Zacapa centarrio rum 0,7 l

    700 ml, 40% vol€68.41/l
    • 18+
    €359.50

    Zacapa Cntr Royal rum 0,7 l

    45% vol
    • 18+
    €39.82

    Diplomatico rum reserva 0,7 l

    700 ml, 40% vol€56.89/l
    • 18+
    €34.99

    Diplomatico rum mantuano 0,7 l

    700 ml, 40% vol€49.99/l
    • 18+
    €38.99

    Diplomatico rum planas 0,7 l

    700 ml, 40% vol€55.70/l
    • 18+
    €13.69

    Captain morgan original spiced goold rum 0,7 l

    700 ml, 35% vol€19.56/l
    • 18+
    €12.99

    Captain morgan white rum 0,7 l

    700 ml, 35% vol€18.56/l
    • 18+
    €12.99

    Captain morgan jamaica rum 0,7 l

    700 g, 40% vol€18.56/kg
    • 18+
    €2.99

    Havana Club 3YO 0,05 l

    50 ml€59.80/l
    • 18+
    €4.99

    Havana Club rum & cola gazirano piće 0,33 l

    330 ml, 10% vol€15.12/l
    • 18+
    €39.99

    Bumbu Xo 0,7 l

    700 ml€57.13/l
    • 18+
    €33.50

    Malibu rum 1 l

    21% vol

Zakonom propisana minimalna starosna dob za kupovinu i konzumaciju alkoholnih pića u RH je 18 godina. Prilikom dostave, dostavljač ima pravo tražiti osobnu iskaznicu u svrhu provjere starosne dobi.

Address

Kralja Tomislava 1

21000 Split

See map

Delivery times

Monday11:00–23:00
Tuesday11:00–23:00
Wednesday11:00–23:00
Thursday11:00–23:00
Friday11:00–23:00
Saturday11:00–23:00
SundayClosed