Studenac

Studenac - Kila T361

I sitno i bitno!

This product offering is in Croatian. Would you like to view a machine translation in another language?

Narančasta ribica

    • Sold out
    €1.09€2.12

    Mlinar zlatni korijen kruh 300 g

  • €1.79€2.29

    Perutnina Ptuj Slim&Fit Pileća Prsa narezak, 100 g

    100 g€17.90/kg
  • €0.99€1.57

    Cedevita Go Naranča 340 ml

    340 ml€2.91/l
  • €0.99€1.57

    Cedevita Go Limun 340 ml

    340 ml€2.91/l
  • €0.99€1.39

    Cedevita ananas mango 340 ml

    340 ml€2.91/l
  • €3.39€4.39

    Lino Lada Duo Čaša 400 g

    400 g€8.48/kg
  • €3.39€4.39

    Lino Lada milk čaša 350 g

    350 g€9.69/kg
  • €3.39€4.59

    Lino Lada Gold 350 g

    350 g€9.69/kg
  • €3.29€4.89

    Podravka Goveđi Gulaš 300 g

    300 g€10.97/kg
  • €3.99€5.99

    Podravka Goveđi Gulaš 400 g

    400 g€9.98/kg
  • €1.89€3.59

    Tuna Odrezak U Suncokretovom Ulju, 170 g

    170 g€11.12/kg
  • €3.29€4.25

    Franck Cappuccino Čokolada 144 g

    144 g€22.85/kg
  • €3.29€4.25

    Franck Cappuccino Irish Cream 160 g

    160 g€20.56/kg
  • €3.29€4.25

    Franck Cappuccino Vanilija 148 g

    148 g€22.23/kg
  • €2.79€4.39

    Napitak od badema 1 l Alpro

    1 l€2.79/l
  • €2.79€4.39

    Napitak od badema bez �e?era 1 l Alpro

    1.09 kg€2.56/kg
  • €1.09€1.82

    Mars čokoladni snack 70

    70 g€15.57/kg
  • €2.59€3.92

    Sanytol Sredstvo višenamjensko 500 ml

    500 g€5.18/kg
  • €2.99€4.19

    Schauma šampon 7 trava 400 ml

    400 ml€7.48/l
  • €2.39€3.59

    Whiskas klasični izbor, 4x85 g

    340 g€7.03/kg

Largest selection of grocery products from your local grocery store 🛒 POVRAT PROIZVODA: U slučaju neodgovarajuće kupovine sukladno članku 86. Zakona o zaštiti potrošača, potrošač je dužan o svom trošku dostaviti proizvod. Povrat se može napraviti isključivo za neoštećene proizvode, u originalnom pakiranju i sa originalnim računom, u suprotnom se reklamacija neće moći priznati.

Address

Put sv. Ižidora 34

21000 Split

See map

Delivery times

Monday08:00–20:30
Tuesday08:00–20:30
Wednesday08:00–20:30
Thursday08:00–20:30
Friday08:00–20:30
Saturday09:00–20:30
SundayClosed