Wolt Market

Wolt Market - Split

Od svakodnevne kupovine do tjednih namirnica - nabavite najbolje lokalne proizvode i i vrhunske robne marke unutar 30 minuta. 💙

Čuvajmo okoliš - račun za tvoju narudžbu sada šaljemo putem e-maila, a za R1 račun te molimo da ga unaprijed zatražiš putem poruke trgovini.

Mlijeko

  • €1.78€2.09

    Z bregov mlijeko za kavu 3,8 % m.m., 1 l

    1 l€1.78/l
  • €1.55

    Z bregov UHT mlijeko 1 % m.m., 1 l

    1 l€1.55/l
  • €1.33€1.56

    Z bregov UHT mlijeko 0,9 % m.m. Light, 1 l

    1 l€1.33/l
  • €0.90

    Z bregov acidofilno mlijeko 3,2 % m.m., 200 g

    200 ml€4.50/l
  • €1.75

    Meggle UHT mlijeko Coffee Barista 3,5 % m.m., 1 l

    1 l€1.75/l
  • €1.39

    Meggle UHT mlijeko 0,9 % m.m., 1 l

    1 l€1.39/l
  • €1.59

    Meggle UHT mlijeko 2,5 % m.m., 1 l

    1 l€1.59/l
  • €2.87

    Z bregov kozje mlijeko 2,8 % m.m., 1 l

    1 l€2.87/l
  • €1.44€1.69

    Dukat čokoladno mlijeko, 500 ml

    500 ml€2.88/l
  • €1.49€1.75

    Z bregov UHT mlijeko 3,5 % m.m., 1 l

    1 l€1.49/l
  • €2.15

    Dukat Lagano jutro mlijeko 1,5 % m.m., 1 l

    1 l€2.15/l
  • €1.33€1.56

    Z bregov svježe mlijeko 3,2 % m.m., 1 l

    1 l€1.33/l
  • €1.65

    Alpsko mlijeko 3,5 % m.m., 1 l

    1 l€1.65/l
  • €2.09

    Z bregov trajno mlijeko bez laktoze 2,8 % m.m., 1 l

    1 l€2.09/l
  • €1.69€2.25

    Meggle UHT mlijeko Lactofree 1,5 % m.m., 1 l

    1 l€1.69/l
  • €2.49

    Z bregov svježe mlijeko 3,2 % m.m., 1,75 l

    1.75 l€1.42/l
  • €1.79

    Dukat čokoladno mlijeko jagoda bijela čokolada, 0,5 l

    500 ml€3.58/l
    • 5 left
    €3.99

    Sirana Jagor ovčje kiselo mlijeko, 330 ml

    330 ml€12.09/l

Od svakodnevne kupovine do tjednih namirnica - nabavite najbolje lokalne proizvode i i vrhunske robne marke unutar 30 minuta. 💙 Čuvajmo okoliš - račun za tvoju narudžbu sada šaljemo putem e-maila, a za R1 račun te molimo da ga unaprijed zatražiš putem poruke trgovini.

See similar stores

Address

This is a virtual venue

21000 Split

See map

Delivery times

Monday08:00–22:55
Tuesday08:00–22:55
Wednesday08:00–22:55
Thursday08:00–22:55
Friday09:00–23:45
Saturday09:00–23:45
SundayClosed

More information