BITE&GO

100% quality

This menu is in Latvian. Would you like to view a machine translation in another language?

Dzērieni

  • €2.50

    Coca-Cola 0.33l

    330 ml€7.58/l
    Excl. €0.10 deposit
  • €2.50

    Fanta 0.33l

    330 ml€7.58/l
    Excl. €0.10 deposit
  • €2.50

    Sprite 0.33l

    330 ml€7.58/l
    Excl. €0.10 deposit

Enjoy the authentic taste of a charcoal grill in every bite - quickly, conveniently and without compromising on quality!

See similar venues

Address

Rīgas iela 22A, Pinķi

LV-2107 Riga

See map

Delivery times

MondayAll day
TuesdayAll day
WednesdayAll day
ThursdayAll day
FridayAll day
SaturdayAll day
SundayAll day