Maxi

Maxi Borča

With us, you always know what you are buying, and we deliver the freshest products to your home address!

This product offering is in Serbian. Would you like to view a machine translation in another language?

Kafa

  • RSD 219.99

    Kafa inst.Cappuccino Nescafe 250ml

    250 mlRSD 879.96/l
  • RSD 299.99

    Starbucks Napitak Frappe Creamy Coffee - 250ml

    250 mlRSD 1,199.96/l
  • RSD 180.99

    Parmalat vaffelatte kapućino

    200 mlRSD 904.95/l
  • RSD 180.99

    Parmalat caffelatte - latte maćiato

    200 mlRSD 904.95/l
  • RSD 154.99

    Flert Flert Napitak Cappuccino Pet Flert - 270ml

    270 mlRSD 574.04/l
  • RSD 259.99

    Starbucks Napitak Caramel Macciato - 220ml

    220 mlRSD 1,181.77/l
  • RSD 259.99

    Starbucks Napitak Cappuccino - 220ml

    220 mlRSD 1,181.77/l
  • RSD 219.99

    Nescafé Napitak Caramel - 250ml

    250 mlRSD 879.96/l
  • RSD 269.99

    Latte Starbucks Noadd.sug220ml

  • RSD 299.99

    Starbucks Espresso tripleshot 300ml

    300 mlRSD 999.97/l
  • RSD 159.99

    Landessa espresso ice coffee 238ml

    330 mlRSD 484.82/l
  • RSD 159.99

    Latte macchiato Landessa 238ml pet

    238 mlRSD 672.23/l
  • RSD 159.99

    Cappuccino Landessa 238ml pet

    238 mlRSD 672.23/l
  • RSD 149.99

    Imlek Nera caffé Strong 230ml čaša

  • RSD 149.99

    Imlek Nera caffé Almond Latte 230ml čaša

  • RSD 149.99

    Nera caffe cappuccino 230ml"imlek"

    230 mlRSD 652.13/l
  • RSD 149.99

    Imlek Nera caffé Ice Coffee Latte 230ml čaša

With us, you always know what you are buying, and we deliver the freshest products to your home address!

See similar stores

Address

Milana Toplice 2b

133308 Borča

See map

Delivery times

Monday09:00–21:30
Tuesday09:00–21:30
Wednesday09:00–21:30
Thursday09:00–21:30
Friday09:00–21:30
Saturday09:00–21:30
Sunday09:00–21:30