Coop Syd

Coop Värpinge

Sustainable food joy!

This product offering is in Swedish. Would you like to view a machine translation in another language?

Most ordered

~SEK 145.60

Gräddis Ost 1,0kg - Arla

~1kgSEK 145.60/kg
SEK 36.85

Smör Extrasaltat 600g - Lätta

600 gSEK 61.42/kg
SEK 18.39

Mannafrutti Jordgubb 165g - Risifrutti

165 gSEK 111.45/kg
SEK 13.46

Wienerbröd Blåbär 80g - Bonjour

80 gSEK 168.25/kg
SEK 25.87

Gurka

400 gSEK 64.68/kg
SEK 62.33

❄️ Flerpack Mini Mix 12-pack - Coop

600 mlSEK 103.88/l
SEK 24.54

❄️ Pizza Sweet Apple Pie 170g - Billys

170 gSEK 144.35/kg
SEK 13.46

Wienerbröd Hallon 80g - Bonjour

80 gSEK 168.25/kg
SEK 29.83

Asia Noodles Kyckling 65g - Knorr

65 gSEK 458.92/kg
SEK 42.83

Små Kanelbullar 260g - Pågen

260 gSEK 164.73/kg

Sustainable food joy from Sweden's greenest food chain!

Address

Hildur Sandbergs gata 22

227 62 Lund

See map

Delivery times

Monday10:00–21:00
Tuesday10:00–21:00
Wednesday10:00–21:00
Thursday10:00–21:00
Friday10:00–21:00
Saturday10:00–21:00
Sunday10:00–21:00

More information