Pappas Cevapi

Cevapi & Balkan bites

This menu is in Swedish. Would you like to view a machine translation in another language?

Dryck

  • SEK 25.00

    Pepsi 330ml

    330 mlSEK 75.76/l
  • SEK 25.00

    Pepsi Max 330ml

    330 mlSEK 75.76/l
  • SEK 25.00

    Zingo Apelsin 330ml - Zingo

    330 mlSEK 75.76/l
  • SEK 25.00

    Läsk Apelsin 330ml - Zingo

    330 mlSEK 75.76/l
  • SEK 25.00

    7Up Lemon & Lime Zero 330ml

    330 mlSEK 75.76/l
  • SEK 25.00

    Läsk 330ml - 7Up

    330 mlSEK 75.76/l
  • SEK 25.00

    Ayran 250ml

    250 mlSEK 100.00/l
  • SEK 12.00

    Festis Päron 20cl

    200 mlSEK 60.00/l
  • SEK 12.00

    Festis Apelsin 20cl

    200 mlSEK 60.00/l
  • SEK 12.00

    Hallon Eko 20cl - Festis

    200 mlSEK 60.00/l

Celebrate Balkan flavours with grilled cevapi, tasty sides & bold fusion picks. A menu packed with flavour & fun for anyone craving something different & delicious.

See similar venues

Address

Kungsgatan 25

212 13 Malmö

See map

Delivery times

MondayClosed
Tuesday11:15–13:00, 16:30–18:15
Wednesday11:15–13:15, 16:30–18:15
Thursday11:15–13:15, 16:30–18:15
FridayClosed
Saturday12:00–17:45
Sunday12:00–17:45

More information