Costco

Costco Malmö

Do the right thing!

This product offering is in Swedish. Would you like to view a machine translation in another language?

Frukt

    • Popular
    SEK 95.43

    Avokados 5 Stycken / Klass 1 Coo:Peru/Sydafrika

    5 pcsSEK 19.09/pc
  • SEK 35.03

    Dole Bananer 1.36Kg Coo:Costa Rica

    1.36 kgSEK 25.76/kg
  • SEK 155.83

    Zespri Guld Kiwi 1.5Kg/Klass 1 Coo:Nya Zeeland

    1.5 kgSEK 103.89/kg
  • SEK 240.39

    Stor Mango 6 Stycken / Klass 1 Coo:Dominikanska Rep.

    6 pcsSEK 40.07/pc
  • SEK 119.59

    Kärnfri Vattenmelon Klass 1 Coo:Spanien

    1 pcSEK 119.59/pc
  • SEK 77.31

    Piel De Sapo Melon Coo:Spanien

    1 pcSEK 77.31/pc
  • SEK 102.68

    Gala Äpplen 3Kg Coo:Spanien

    3 kgSEK 34.23/kg
  • SEK 66.44

    Gyllene Nashi-Päron 6 Stycken / Klass 1 Coo:Kina

    6 pcsSEK 11.07/pc
  • SEK 95.43

    Dole Gröna Kärnfria Vindruvor 1.36Kg/Klass 1 Coo:Egypten

    1.36 kgSEK 70.17/kg
  • SEK 95.43

    Dole Röda Kärnfria Vindruvor 1.36Kg/Klass 1 Coo:Egypten

    1.36 kgSEK 70.17/kg
  • SEK 83.35

    Röd Grapefrukt 2.27Kg/Klass 1 Coo:Sydafrika

    2.27 kgSEK 36.72/kg
  • SEK 119.59

    Citroner 2.5Kg/Klass 1 Coo:Spanien

    2.5 kgSEK 47.84/kg
  • SEK 83.35

    Lime 16 Stycken / Klass 1 Coo:Brasilien

    16 pcsSEK 5.21/pc
  • SEK 107.51

    Apelsiner 3Kg Coo:Spanien

    3 kgSEK 35.84/kg
  • SEK 107.51

    Småcitrus 2.5Kg/Klass 1 Coo:Sydafrika

    2.5 kgSEK 43.00/kg
  • SEK 131.67

    Plommon 1.6Kg Coo:Spanien

    1.6 kgSEK 82.29/kg
  • SEK 78.52

    Genuine Ekologisk Kokos 2 Stycken/Klass 1 Coo:Thailand

    2 pcsSEK 39.26/pc
  • SEK 192.07

    Papaya 2.3Kg/Klass 1 Coo:Brasilien

    2.3 kgSEK 83.51/kg
  • SEK 167.91

    Passions Frukt 1Kg/Klass Coo:Vietnam

    1 kgSEK 167.91/kg

Products and services are sold by Wolt Sverige AB. See Wolt's User Terms of Service for contact details. If you want to return eligible items purchased from a Costco venue, you must use the returns service provided by Wolt free of charge. The free returns service is available through the order history section in your profile in the Wolt Service for a period of 14 days after your items have been delivered. When ordering a return, a Wolt courier partner will pick up the items from the address where they were delivered to. For Costco Members only: in addition to your statutory rights under applicable consumer protection law and your right of revocation as described in Wolt's User Terms of Service, Costco purchases from Wolt may also be subject to Costco's Member Return Policy, available at https://www.costco.se/return-policy. Please note that in such a case you must return the items in accordance with the Costco Member Return Policy at your own cost and by using the methods described therein.

Address

Vassvägen 27 Arlöv

232 61 Malmö

See map

Delivery times

Monday10:00–19:00
Tuesday10:00–19:00
Wednesday10:00–19:00
Thursday10:00–19:00
Friday10:00–19:00
Saturday10:00–17:00
Sunday10:00–17:00