0
Pogledaj narudžbu
0,00 €
Spuddy Centar
Prvi Spud u Splitu 🥔
PIĆA
3,50 €
Cappy Naranča 0,33 l
330 ml
10,61 € / l
3,00 €
Coca-Cola limenka 0,33 l
3,00 €
Coca-Cola Zero limenka 0,33 l
330 ml
9,09 € / l
3,00 €
Fanta Orange limenka 0,33 l
330 g
9,09 € / kg
3,00 €
Sprite 330 ml
330 ml
9,09 € / l
2,50 €
Romerquelle negazirana voda 0,5 l
500 g
5,00 € / kg
2,50 €
Römerquelle gazirana mineralna voda 0.5l
500 g
5,00 € / kg
SALATE
ENERGETSKA PIĆA
Prvi Spud u Splitu 🥔
Pogledajte slične objekte
Američka kuhinja
,
Roštilj
Adresa
Poljana Tina Ujevića 2
21000 Split
Pogledaj kartu
Vrijeme dostave
Ponedjeljak
14:30–23:30
Utorak
14:30–23:30
Srijeda
14:30–23:30
Četvrtak
14:15–23:30
Petak
14:30–23:30
Subota
14:30–23:30
Nedjelja
14:30–23:30
Više informacija
+385993513333
Posjetite web stranicu
Wolt
Split
Restorani | Split
Spuddy Centar