Najviše se naručuje
Classic Fries
Pommes frites
4,03 €
Bacon Fries
Pommes frites, cheddar umak, hrskava slanina
6,39 €
Pileća krilca 8 komada
Pileća krilca uvaljana u dva Signature umaka po izboru, DIP umak po izboru
13,75 €
Classic Smash
100 % juneća pljeskavica, cheddar, kiseli krastavci, luk, signature umak
13,75 €
Pileći file u hrskavoj panadi 3 komada
Komadići piletine uvaljani u Signature umaka po izboru, DIP umak po izboru
9,58 €
Bacon Cheddar Smash
100 % juneća pljeskavica, cheddar, hrskava slanina, luk, signature umak
16,53 €
Komadići pilećeg zabatka bez kosti 6 komada
Komadići pilećeg zabatka uvaljani u Signature umaka po izboru, DIP umak po izboru
16,53 €
Pileći file u hrskavoj panadi 6 komada
Komadići piletine uvaljani u Signature umaka po izboru, DIP umak po izboru
16,53 €
Komadići pilećeg zabatka bez kosti 3 komada
Komadići pilećeg zabatka uvaljani u Signature umaka po izboru, DIP umak po izboru
9,58 €
Pileća krilca 12 komada
Pileća krilca uvaljana u dva Signature umaka po izboru, DIP umak po izboru
17,92 €
Fried Corn
Prženi kukuruz
5,42 €
Original Fries
Pommes frites, signature umak
5,42 €
WINGS
Pileća krilca 8 komada
Pileća krilca uvaljana u dva Signature umaka po izboru, DIP umak po izboru
13,75 €
Pileća krilca 12 komada
Pileća krilca uvaljana u dva Signature umaka po izboru, DIP umak po izboru
17,92 €
Pileća krilca 20 komada
Pileća krilca uvaljana u dva Signature umaka po izboru, DIP umak po izboru
27,64 €
BONELESS THIGH BITES
Komadići pilećeg zabatka bez kosti 3 komada
Komadići pilećeg zabatka uvaljani u Signature umaka po izboru, DIP umak po izboru
9,58 €
Komadići pilećeg zabatka bez kosti 6 komada
Komadići pilećeg zabatka uvaljani u Signature umaka po izboru, DIP umak po izboru
16,53 €
CHICKEN STRIPS
Pileći file u hrskavoj panadi 3 komada
Komadići piletine uvaljani u Signature umaka po izboru, DIP umak po izboru
9,58 €
Pileći file u hrskavoj panadi 6 komada
Komadići piletine uvaljani u Signature umaka po izboru, DIP umak po izboru
16,53 €
BURGERI
Classic Smash
100 % juneća pljeskavica, cheddar, kiseli krastavci, luk, signature umak
13,75 €
Bacon Cheddar Smash
100 % juneća pljeskavica, cheddar, hrskava slanina, luk, signature umak
16,53 €
Crispy Chicken Burger
Hrskavi pileći file, zelena salata, rajčica, majoneza
13,75 €
FRIES & SIDES
Classic Fries
Pommes frites
4,03 €
Original Fries
Pommes frites, signature umak
5,42 €
Bacon Fries
Pommes frites, cheddar umak, hrskava slanina
6,39 €
Fried Corn
Prženi kukuruz
5,42 €
SIGNATURE UMACI
Asian fusion umak
1,39 €
Atomic X umak
1,39 €
Blue cheese umak
1,39 €
Buffalo blaze umak
1,39 €
Garlic parmesan umak
1,39 €
Lemon pepper kick umak
1,39 €
Mango madness umak
1,39 €
Smoke BBQ umak
1,39 €
Sweet chili umak
1,39 €
DIP UMACI
Ketchup
1,39 €
Majoneza
1,39 €
Ranch umak
1,39 €
Original umak
1,39 €
PIĆA
Coca - Cola 0,5 l
Coca-Cola Original Taste, ukusan i osvježavajući gazirani napitak izvrsnog okusa, stvoren 1886. godine. Sreća u boci, savršena za dijeljenje.
4,17 €(500 ml i 8,34 € / l)
Coca-Cola Zero 0,5 l
Coca-Cola Zero Sugar ima isti prepoznatljiv okus Coca-Cole, ali bez šećera. Savršeno osvježavajuće i ukusno bezalkoholno piće izvrsnog okusa, stvoreno za dijeljenje.
4,17 €(500 ml i 8,34 € / l)
Fanta Orange 0,5 l
Osvježavajuće bezalkoholno gazirano piće sa sokom od naranče.
4,17 €(500 ml i 8,34 € / l)
Sprite 0,5l
4,17 €
Romerquelle negazirana mineralna voda 0,5 l
Romerquelle. Oživljava osjetila. Negazirana prirodna mineralna voda.
3,47 €(500 g i 6,94 € / kg)
Römerquelle gazirana mineralna voda 0.5l
Römerquelle. Oživljava osjetila. Gazirana prirodna mineralna voda.
3,47 €(500 g i 6,94 € / kg)
ALKOHOLNA PIĆA (18+)
Zakonom propisana minimalna starosna dob za kupovinu i konzumaciju alkoholnih pića u RH je 18 godina. Prilikom dostave, dostavljač ima pravo tražiti osobnu iskaznicu u svrhu provjere starosne dobi
Ožujsko svijetlo pivo 0,5 l
Najomiljenije hrvatsko pivo. Preko 120 godina hrvatske tradicije i kvalitete. Proizvedeno s ponosom.
4,86 €(500 ml, 5% vol i 9,72 € / l)