0
Pogledaj narudžbu
0,00 €
Pet Centar - Dujmovača
Vodeća specijalizirana maloprodaja za kućne ljubimce
RUSTICAN
58,99 €
RUSTICAN Large Janjetina sa smeđom rižom, bez glutena, 12kg
12 kg
4,92 € / kg
19,99 €
RUSTICAN Govedina s rižom i krumpirom, bez glutena, 3kg
19,99 €
RUSTICAN Light / Sterilised, piletina s ribom i smeđom rižom, 3kg
19,99 €
RUSTICAN SENIOR, s haringom, lososom i tunom, 3kg
18,99 €
RUSTICAN Piletina s lososom i rižom, bez glutena, 3kg
19,99 €
RUSTICAN Pačetina s rižom i krumpirom, bez glutena, 3kg
7,99 €
RUSTICAN PUPPY / JUNIOR, s janjetinom i rižom, bez glutena, 1kg
7,99 €
RUSTICAN MINI Janjetina sa smeđom rižom, bez glutena, 1kg
7,99 €
RUSTICAN MINI PUPPY / JUNIOR, s janjetinom i rižom, bez glutena, 1kg
59,99 €
RUSTICAN Riba sa smeđom rižom, bez glutena, 12kg
12 kg
5,00 € / kg
59,99 €
RUSTICAN Pačetina s rižom i krumpirom, bez glutena, 12kg
57,99 €
RUSTICAN Piletina s lososom i rižom, bez glutena, 12kg
59,99 €
RUSTICAN Govedina s rižom i krumpirom, bez glutena, 12kg
19,99 €
RUSTICAN PUPPY / JUNIOR, s janjetinom i rižom, bez glutena, 3kg
61,99 €
RUSTICAN PUPPY / JUNIOR, s janjetinom i rižom, bez glutena, 12kg
12 kg
5,17 € / kg
59,99 €
RUSTICAN SENIOR, s haringom, lososom i tunom, 12kg
18,99 €
RUSTICAN MINI PUPPY / JUNIOR, s janjetinom i rižom, bez glutena, 3kg
19,99 €
RUSTICAN MINI Janjetina sa smeđom rižom, bez glutena, 3kg
59,99 €
RUSTICAN Light / Sterilised, piletina s ribom i smeđom rižom, 12kg
19,99 €
RUSTICAN Riba sa smeđom rižom, bez glutena, 3kg
ROYAL CANIN
WOLFPACK
Vodeća specijalizirana maloprodaja za kućne ljubimce
Pogledajte slične trgovine
Proizvodi za kućne ljubimce
,
Pet Centar
Adresa
Put Mostina 8
21000 Split
Pogledaj kartu
Vrijeme dostave
Ponedjeljak
08:00–20:30
Utorak
08:00–20:30
Srijeda
08:00–20:30
Četvrtak
08:00–20:30
Petak
08:00–20:30
Subota
09:00–20:30
Nedjelja
Zatvoreno
Više informacija
+38521444411
Posjetite web stranicu
Wolt
Split
Prodavaonice i prodavaonice prehrambenih proizvoda | Split
Pet Centar | Split
Pet Centar - Dujmovača