0
Peržiūrėti užsakymą
0,00 €
Vynoteka (PC BIG)
Jūsų pamėgtas Vynoteka asortimentas internetu
Pasiūlymai
Rodyti viską
0,45 €
0,75 €
ŽALIA GIRIA Gazuotas natūralus mineralinis vanduo 1,5 l
1,5 l
0,30 € / l
Be 0,10 € depozito
0,45 €
0,75 €
Žalia Giria Lengvai gazuotas natūralus mineralinis vanduo 1,5 l
1,5 l
0,30 € / l
Be 0,10 € depozito
0,89 €
1,49 €
Dilmah Black Ice Tea Lychee 0,33 L
330 ml
2,70 € / l
Be 0,10 € depozito
0,47 €
0,79 €
Žalia Giria citrinų ir žaliųjų citrinų skonio 1,5 L
1,5 l
0,31 € / l
Be 0,10 € depozito
0,89 €
1,79 €
SCR Big Lick Purple Saldainis 60 g
Daugiausiai kartų užsakyta
Rodyti viską
2,89 €
Coca-Cola 2 L
2 l
1,45 € / l
Be 0,10 € depozito
1,69 €
Coca Cola Zero 1,5 l
1,5 l
1,13 € / l
Be 0,10 € depozito
1,59 €
Vitamineral Performance Wellness 0,75 L
750 ml
2,12 € / l
Be 0,10 € depozito
3,49 €
KREKENAVOS KAI NORISI MĖSOS VYTINTOS DEŠRELĖS 200 g
0,32 €
Aqua Selecta 1,5 L
1,5 l
0,21 € / l
Be 0,10 € depozito
Nauja
Rodyti viską
Populiaru
2,89 €
Coca-Cola 2 L
2 l
1,45 € / l
Be 0,10 € depozito
Populiaru
1,69 €
Coca Cola Zero 1,5 l
1,5 l
1,13 € / l
Be 0,10 € depozito
Populiaru
1,59 €
Vitamineral Performance Wellness 0,75 L
750 ml
2,12 € / l
Be 0,10 € depozito
Populiaru
3,49 €
KREKENAVOS KAI NORISI MĖSOS VYTINTOS DEŠRELĖS 200 g
0,32 €
Aqua Selecta 1,5 L
1,5 l
0,21 € / l
Be 0,10 € depozito
Apsipirkti pagal kategoriją
Šviesusis alus
Viskis
Sausas vynas
Likeris
Vytinti mėsos gaminiai
Brendis
Sardinės
Džinas
Labai sausas/Briut nature vynas
Pusiau sausas vynas
Žaliosios alyvuogės
Saldus vynas
Pusiau saldus vynas
Konjakas
Alaus kokteiliai
Kalvadosas
Nealkoholinis alus
Degtinė
Kavos pupelės
Nealkoholinis vynas
Grapa
Nefiltruotas (gyvas) alus
Menkių kepenėlės
Raudonieji ikrai
Vermutas
Sėklos
Gazuoti vaisvandeniai
Nealkoholinis sidras
Sultys
Jūros ir žuvies užkandžiai
Bulvių traškučiai
Romas
Gazuotas vanduo
Negazuotas vanduo
Padažai
Spiritinis gėrimas
Pastilės
Kiti džiovinti produktai
Tamsusis alus
Mineralinis vanduo
Batonėliai
Pyragai ir pyragaičiai
Vynas
Užtepėlės
Trauktinė
Tunas
Obuolių sidras
Tekila
Duonos užkandžiai
Juodosios alyvuogės
Marinuoti kapareliai
Midijos
Šprotai
Alyvuogių aliejus
Kietasis sūris
Sangria
Alyvuogės
Tonic
Sviestas
Gira
Guminukai
Džiovinti vaisiai ir uogos
Energetiniai gėrimai
Kalamata alyvuogės
Malta kava
Kalmarai
Saldainiai
Sausainiai
Kriaušių sidras
Vaisių/uogų sidras
Kvietinis alus
Juodas šokoladas
Konservuotos paprikos
Riešutai
Njokiai
Makaronai
Paštetai
Šaltai rūkyti mėsos gaminiai
Pieninis šokoladas
Nektarai
Kavos kapsulės
Kramtomoji guma
Absentas
Trapučiai ir paplotėliai
Midus
Triufeliai
Vanduo su vitaminais
Kokteiliai
Kambuča
Sulčių gėrimas
Kraftinis alus
Šalta arbata
Krekeriai
Alus
Maistas
Džemai
Nealkoholiniai kokteiliai
Šalta kava
Armanjakas
Kitos prekės
Aromatizuotas alus
Ožkų pieno sūris
Čederio sūris
Tepamas sūris
Konservuoti produktai
Baltas šokoladas
Silpnai gazuotas vanduo
Sirupas
Kitas aliejus
Traškučiai
Balzamiko actas
Sūris
Aloe vera
Konservuoti žirneliai
Žalioji arbata
Žuvies produktai
Tirpi kava
Mėsos konservai
Gaivieji gėrimai
Dirbtiniai ikrai
Mėsos produktai
Juodoji arbata
Užkandžiai
Pasiūlymai
Jūsų pamėgtas Vynoteka asortimentas internetu
Peržiūrėti panašias parduotuves
Gėrimai
,
Vynoteka
Adresas
Ukmergės g. 369
LT-12107 Vilnius
Rodyti žemėlapį
Pristatymo laikas
Pirmadienis
10:15–19:45
Antradienis
10:15–19:45
Trečiadienis
10:15–19:45
Ketvirtadienis
10:15–19:45
Penktadienis
10:15–19:45
Šeštadienis
10:15–19:45
Sekmadienis
10:15–14:45
Daugiau informacijos
+37068625283
Apsilankyti puslapyje
Wolt
Vilnius
Parduotuvės ir maisto prekės | Vilnius
Vynoteka | Vilnius
Vynoteka (PC BIG)