0
Se bestillingen
0,00 kr
Fritos
Saftig burger og kebab! 🍔
Drikke
42,00 kr
Coca Cola 0.5L Fl
500 ml
84,00 kr/l
42,00 kr
Fanta Orange 0.5L Fl
500 ml
84,00 kr/l
Populært
42,00 kr
Urge 0.5L Fl
500 ml
84,00 kr/l
42,00 kr
Pepsi Max 0,50
727 kg
0,06 kr/kg
Sides
Saftig burger og kebab! 🍔
Se lignende butikker/restauranter
Hamburger
,
Kebab
,
Middelhavet
,
Falafel
,
Amerikansk
,
Kylling
,
Snacks & drikke
Adresse
Møllegaten 9
3110 Tønsberg
Se kart
Leveringstid
Mandag
Stengt
Tirsdag
Stengt
Onsdag
Stengt
Torsdag
Stengt
Fredag
Stengt
Lørdag
Stengt
Søndag
Stengt
Mer informasjon
+4740333345
Wolt
Tønsberg
Restauranter | Tønsberg
Fritos