Populärt
Kebabpizza
Tomatsås, ost, kebab, feferoni och sås.
159,00 kr

Kebabpizza Special
Tomatsås, ost, kebabkött, isbergssallad, feferoni, gurka, tomater, lök och sås.
159,00 kr

Pommes Frites
64,00 kr

Margareta
Tomatsås och ost.
144,00 kr

Coca-Cola Original Taste 2 L
Coca-Cola Classic är världens mest välkända och älskade läskedryck. Coca-Cola har en lång historia och har varit en högt uppskattad dryck hos folk världen över sedan den skapades av apotekaren Dr. John Pemberton i Atlanta i USA 1886. Sedan 1886 har drycken sålts som en törstsläckare som passar alla och 98 procent av jordens befolkning känner till varumärket. Coca-Cola finns idag i drygt 200 länder och i Sverige lanserades den 1953. Produceras i Jordbro utanför Stockholm. KOLSYRAD LÄSKEDRYCK • Original taste since 1886 • Bara naturliga aromer • Inga konserveringsmedel • Produkten är vegansk • GMO-fri • Fri från de 14 lagstadgade livsmedelsallergenerna Serveras väl kyld för maximal njutning. 1,5L PET-flaska, gjord av 100% återvunnen plast. Kom ihåg att panta flaskan när du har druckit klart!
40,00 kr
Chili Cheese
54,00 kr

Kebabtallrik
Kebabkött, pommes frites, lök, tomater, gurka, feferoni och isbergssallad.
140,00 kr

Capricciosa
Tomatsås, ost, oxskinka och champinjoner.
144,00 kr

Kebabrulle
Tunnbröd, kebabkött, lök, tomater, gurka, feferoni och isbergssallad.
120,00 kr

Mozzarellasticks
54,00 kr

Salami
Tomatsås, ost, salami, paprika och lök.
144,00 kr

Hawaii
Tomatsås, ost, oxskinka och ananas.
144,00 kr

Kampanj
Familjepaket - Pizza
2 st standardpizzor, 1 st Ben & Jerry's Glass och 2 st 33 cl dryck.
359,00 kr
Familjepaketet - Familjepizza
2 st familjepizzor, 1 st Ben & Jerry's Glass och 1 st 2 liter Coca-Cola.
559,00 kr
Familjepaket - Tallrik
2 st tallrikar, 1 st Ben & Jerry's Glass och 2 st 33 cl dryck.
359,00 kr
Hamburgare
Hamburgare 90g
Hamburgerdressing, tomater, gurka och isbergssallad.
100,00 kr

Hamburgermeny 90g
Hamburgerdressing, tomater, gurka och isbergssallad. Serveras med pommes.
125,00 kr

Hamburgare 150 g
Hamburgerdressing, tomater, gurka och isbergssallad.
110,00 kr

Hamburgermeny 150 g
Hamburgerdressing, tomater, gurka och isbergssallad. Serveras med pommes.
130,00 kr

Vegetarisk Burgare
Hamburgerdressing, tomater, gurka och isbergssallad.
110,00 kr

Vegetarisk Burgermeny
Hamburgerdressing, tomater, gurka och isbergssallad. Serveras med pommes.
130,00 kr

Kycklingburgare
Hamburgerdressing, tomater, gurka och isbergssallad.
110,00 kr

Kycklingburgermeny
Hamburgerdressing, tomater, gurka och isbergssallad. Serveras med pommes.
130,00 kr

Fiskburgermeny
Hamburgerdressing, tomater, gurka och isbergssallad. Serveras med pommes.
130,00 kr

Fiskburgare
Hamburgerdressing, tomater, gurka och isbergssallad.
110,00 kr

Standardpizzor
Margareta
Tomatsås och ost.
144,00 kr

Capricciosa
Tomatsås, ost, oxskinka och champinjoner.
144,00 kr

Funghi
Tomatsås, ost och champinjoner.
144,00 kr

Vesuvio
Tomatsås, ost och oxskinka.
144,00 kr

Hawaii
Tomatsås, ost, oxskinka och ananas.
144,00 kr

Bolognese
Tomatsås, ost, köttfärsås, lök och vitlök.
144,00 kr

Pescatore
Tomatsås, ost, tonfisk och lök.
144,00 kr

Milano
Tomatsås, ost, champinjoner och lök.
144,00 kr

Salami
Tomatsås, ost, salami, paprika och lök.
144,00 kr

Calzone
Inbakad. Tomatsås, ost och oxskinka.
144,00 kr

Prinsessa
Tomatsås, ost, skinka, räkor och ananas.
144,00 kr

Rimini
Tomatsås, ost, skinka, champinjoner och räkor.
144,00 kr

Italia
Tomatsås, ost, tonfisk, champinjoner och lök.
144,00 kr

Havets Läckerheter
Siciliana
Tomatsås, ost, sardeller, kapris, oliver och vitlök.
149,00 kr

Roma
Tomatsås, ost, champinjoner, tonfisk, räkor, cayennepeppar och kapris
149,00 kr

Quattro Stagioni
Tomatsås, ost, skinka, räkor, musslor och kronärtskocka.
149,00 kr

Marinara
Tomatsås, ost, räkor, musslor och vitlök.
149,00 kr

Vegetariska Pizzor
Vegetariana
Tomatsås, ost, kronärtskocka, oliver, paprika, ananas, lök och champinjoner.
149,00 kr

Musti Special
Tomatsås, ost, vitost, oliver, paprika, vitlök, lök och champinjoner.
149,00 kr

Falafelpizza
Tomatsås, ost, lök, falafel, isbergssallad, tomat, gurka, fefferoni och sås.
149,00 kr

Köttfärspizzor
Mexicana
Tomatsås, ost, köttfärssås, jalapenos, tacokryddmix, oliver, paprika och lök.
149,00 kr

Möllan Special
Tomatsås, ost, köttfärssås, skinka, jalapenos, paprika och vitlök.
149,00 kr

Barbone
Tomatsås, ost, köttfärs, skinka, vitlök, lök och champinjoner.
149,00 kr

Intergrill Special
Tomatsås, ost, köttfärssås, vit ost, oliver, räkor, vitlök och champinjoner.
149,00 kr
Bacon & Salamipizzor
La Mafia
Tomatsås, ost, bacon, svartpeppar, lök, champinjoner och skinka.
149,00 kr

Bacon Special
Tomatsås, ost, köttfärs, ägg, gorgonzola, bacon och lök.
149,00 kr

Salami Special
Tomatsås, ost, salami, köttfärs, lök, paprika och stark korv.
149,00 kr

Korv Special
Tomatsås, ost, salami, stark korv, köttfärssås, jalapeño och vitlök.
149,00 kr

Kebabpizzor
Kebabpizza
Tomatsås, ost, kebab, feferoni och sås.
159,00 kr

Malmö Special
Tomatsås, ost, kebabkött, tomater, lök, skinka och sås.
159,00 kr

MFF Special
Tomatsås, ost, kebabkött, fefferoni, ananas, lök, champinjoner och sås.
159,00 kr

Kebabpizza Special
Tomatsås, ost, kebabkött, isbergssallad, feferoni, gurka, tomater, lök och sås.
159,00 kr

Shawarmapizzor
Shawarmapizza
Tomatsås, ost, shawarma, fefferoni och sås.
159,00 kr

Shawarma Special
Tomatsås, ost, shawarma, isbergssallad, tomat, gurka och sås.
159,00 kr

Kycklingpizzor
Kycklingpizza
Tomatsås, ost, kyckling, fefferoni och sås.
159,00 kr

Kycklingpizza Special
Tomatsås, ost, kyckling, isbergssallad, tomat, gurka och sås.
159,00 kr
Legend
Tomatsås, ost, kyckling, tomater, curry, lök, champinjoner och sås.
159,00 kr

Africana
Kyckling, tomatsås, ost, curry, banan, jordnötter och ananas.
159,00 kr

Oxfilépizzor
L'Angelo Special
Tomatsås, ost, oxfilé, champinjoner, skinka, bearnaise och ruccola.
164,00 kr

Florentina
Tomatsås, ost, oxfilé, kronärtskocka, champinjoner och bearnaise.
164,00 kr

Oxfilé Special
Tomatsås, ost, oxfilé, stark korv, oxfilé, jalapeño och gorgonzola.
164,00 kr

Mixade Pizzor
Imran Special
Tomatsås, ost, halloumi, rödlök, jalapeño, paprika och vitlök.
164,00 kr
Pommespizza
Tomatsås, ost, pommes och sås.
164,00 kr
Fifty Fifty
2 st valfria protein, tomatsås, ost, fefferoni och sås.
164,00 kr

Mozzarellapizzor
Magra
Soltorkade tomater, mozzarellaost, svartpeppar, salami, champinjoner och tomatsås.
164,00 kr

Torino
Mozzarellaost, brieost, gorgonzolaost, fetaost, vitlökssås och tomatsås.
164,00 kr

Fume
Mozzarellaost, bearnaisesås, oxfilé, champinjoner, skinka och tomatsås.
164,00 kr

Quattro Formaggio
Mozzarella, brie, gorgonzola och vitost.
164,00 kr

Kebabrätter
Kebabrulle
Tunnbröd, kebabkött, lök, tomater, gurka, feferoni och isbergssallad.
120,00 kr

Kebabtallrik
Kebabkött, pommes frites, lök, tomater, gurka, feferoni och isbergssallad.
140,00 kr

Kycklingkebabrulle
Tunnbröd, kycklingkebab, lök, tomater, gurka, feferoni och isbergssallad.
120,00 kr

Kycklingkebabtallrik
Kycklingkebab, pommes frites, lök, tomater, gurka, feferoni och isbergssallad.
140,00 kr

Mixtallrik
Kebabkött, kyckling, pommes frites, lök, tomater, gurka, fefferoni och isbergssallad.
150,00 kr

Shawarmarätter
Shawarmarulle
Tunnbröd, shawarma, lök, tomater, gurka, fefferoni och isbergssallad.
120,00 kr

Shawarmatallrik
Tunnbröd, shawarma, lök, tomater, gurka, fefferoni och isbergssallad.
134,00 kr

Falafel & Vegetariska Rätter
Falafelrulle
Tunnbröd, falafel, lök, tomater, gurka, fefferoni och isbergssallad.
100,00 kr

Falafeltallrik
Falafel, pommes frites, lök, tomater, gurka, fefferoni och isbergssallad.
114,00 kr

Halloumitallrik
Halloumi, pommes frites, lök, tomater, gurka, fefferoni och isbergssallad.
120,00 kr

Halloumirulle
Tunnbröd, halloumi, lök, tomater, gurka, fefferoni och isbergssallad.
105,00 kr

Sallader
Kycklingsallad
Kyckling, ananas, tomater, gurka, isbergssallad och majs.
114,00 kr

Tonfisksallad
Tonfisk, mild kebabsås, tomater, sparris, gurka, isbergssallad och majs.
114,00 kr

Grekisk Sallad
Fetaost, tzatziki, oliver, tomater, gurka, isbergssallad och majs.
114,00 kr

Räksallad
Räkor, tomater, gurka, isbergssallad och majs.
114,00 kr

Kebabsallad
Kebab, isbergssallad, tomat, picklad rödlök, gurka, oliver, fefferoni, ruccola, majs och sås.
114,00 kr

Shawarmasallad
Shawarma, isbergssallad, tomat, picklad rödlök, gurka, oliver, fefferoni, ruccola, majs och sås.
114,00 kr

Halloumisallad
Halloumi, isbergssallad, tomat, picklad rödlök, gurka, oliver, feferoni, ruccola, majs och sås.
114,00 kr

Falafelsallad
Falafel, isbergssallad, tomat, picklad rödlök, gurka, oliver, feferoni, ruccola, majs och sås.
104,00 kr

Tillbehör
Pizzasallad
30,00 kr

Pommes Frites
64,00 kr

Nuggets
7 st.
95,00 kr

Lökringar
54,00 kr

Chili Cheese
54,00 kr

Mozzarellasticks
54,00 kr

Hot Wings
64,00 kr

Såser
Mild Kebabsås 10 cl
10,00 kr

Stark Kebabsås 10 cl
10,00 kr

Piri-Pirisås 10 cl
10,00 kr

Vitlökssås 10 cl
10,00 kr

Tzatziki 10 cl
10,00 kr

Tomatsås 10 cl
10,00 kr

Ben & Jerry's
❄️ Glass Cookie Dough 465ml - Ben & Jerry's
Vår berömda Cookie Dough började med ett anonymt tips, eller rättare sagt en fråga: Vad händer om ni lägger bitar av kakdeg i vaniljglass. Blir det dubbelt så gott? De orden väckte vår nyfikenhet. Våra hjärnor började arbeta på högvarv. Året var 1986 och vi plockade fram allt som behövdes för att hitta svaret. Det visade sig att förslaget var helt fantastiskt. Vi fortsatte att pröva oss fram och efter fem års hängivet testande och otaliga avsmakningar fann vi den perfekta mixen av kakdeg och vaniljgräddglass. Cookie Dough lanserades i frysar överallt. Idag är det fortfarande en av våra mest populära och älskade smaker! En perfekt efterrätt för dig som älskar kakdeg. Glöm bara inte att behålla kylan mitt i all smaskig kakdegsupplevelse. Glassen ska förvaras vid -18°C eller kallare. Brrra. Då vet du vad som behövs för att den ska trivas och vara som bäst. Historien om Ben & Jerry's började på en renoverad bensinmack i Burlington i Vermont, USA, 1978. Två grabbar och ett företag som tillverkade glass. Det var starten på ett äventyr som är lika mytomspunnet som vår glass är god. En glass som nu är berömd på avlägsna platser, och med svåruttalade namn världen över. Ben & Jerry’s glass görs med Fairtrade-certifierat socker, kakao och vanilj som blandas med icke-certifierade ingredienser under tillverkningsprocessen (massbalans). Info.fairtrade.net/sourcing.
99,00 kr(465 ml, 212,90 kr/l)
❄️ Glass Chocolate Fudge Brownie 465 ml - Ben & Jerry's
Ben & Jerry's Chocolate Fudge Brownie är en riktigt krämig chokladglass, fullproppad med smaskiga browniebitar. Det låter som en dröm. Och i början var det en dröm. För att göra verklighet av den bestämde vi oss för att genomföra ett smakexperiment. Hur skulle browniebitar smaka i chokladglass? Vad tror du? Helt rätt. Fantastiskt. Supergott visade det sig! Och den smak vi experimenterade fram blev så småningom den legendariska Ben & Jerry's glass som i dag har namnet Chocolate Fudge Brownie. En perfekt efterrätt för dig som älskar choklad och brownies. Glöm bara inte att behålla kylan mitt i allt. Ben & Jerry's Chocolate Fudge Brownie ska förvaras vid -18°C eller kallare. Brrra. Då vet du vad som behövs för att glassen ska trivas. Historien om Ben & Jerry's började på en renoverad bensinmack i Burlington i Vermont, USA, 1978. Två grabbar och ett företag som tillverkade glass. Det var starten på ett äventyr som är lika mytomspunnet som vår glass är god. En glass som nu är berömd på avlägsna platser, och med svåruttalade namn världen över. Ben & Jerry’s glass görs med Fairtrade-certifierat socker, kakao och vanilj som blandas med icke-certifierade ingredienser under tillverkningsprocessen (massbalans). Info.fairtrade.net/sourcing.
99,00 kr(465 ml, 212,90 kr/l)
Dryck
Coca-Cola Original Taste 33cl
Coca-Cola är världens mest välkända och älskade läskedryck. Coca-Cola har en lång historia och har varit en högt uppskattad dryck hos folk världen över sedan den skapades av apotekaren Dr. John Pemberton i Atlanta i USA 1886. Sedan 1886 har drycken sålts som en törstsläckare som passar alla och 98 procent av jordens befolkning känner till varumärket. Coca-Cola finns idag i drygt 200 länder och i Sverige lanserades den 1953. Produceras i Jordbro utanför Stockholm. KOLSYRAD LÄSKEDRYCK • Original taste since 1886 • Bara naturliga aromer • Inga konserveringsmedel • Produkten är vegansk • GMO-fri • Fri från de 14 lagstadgade livsmedelsallergenerna Serveras väl kyld för maximal njutning. 33cl burk. Kom ihåg att panta burken när du har druckit klart!
23,00 kr(330 ml, 69,70 kr/l)
Coca-Cola Zero Sugar 33cl
Coca-Cola zero sugar är en ny förbättrad sockerfri Coca-Cola som ser ut och smakar mer likt originalet. Coca-Cola zero sugar bjuder på "Great Coke taste, zero sugar, zero calories" - full Coca-Cola smak, utan socker, utan kalorier. Best Coke ever? Try it! KOLSYRAD LÄSKEDRYCK UTAN BÅDE SOCKER OCH KALORIER. INNEHÅLLER SÖTNINGSMEDEL. • Great Coke taste • Inget socker • Inga kalorier • Produkten är vegansk • GMO-fri och fri från de 14 lagstadgade livsmedelsallergenerna • En källa till aminosyran fenylalanin Serveras väl kyld. Producerad i Jordbro utanför Stockholm.
23,00 kr(330 ml, 69,70 kr/l)
Fanta Orange 33cl
Fanta Orange är en kolsyrad läsk med smak av apelsin, gjord med 5% juice. Denna smakfulla läsk är framtagen för alla som är och känner sig unga till sinnet, med en spännande och upplyftande intensiv smak. Fanta betyder spontanitet – hemma, i farten och bland vänner. Det är en perfekt kombo tillsammans med snacks.
23,00 kr(330 ml, 69,70 kr/l)
Fanta Exotic 33cl
Fanta Exotic är en kolsyrad läskedryck med smak av tropisk frukt, gjord med 3% juice. Denna lekfulla läskedryck är framtagen för alla som är och känner sig unga till sinnet, med en spännande och upplyftande intensiv smak. Fanta betyder spontanitet – hemma, i farten och bland vänner. Det är en perfekt dryck till snacks.
23,00 kr(330 ml, 69,70 kr/l)
Sprite 33cl
Sprite är en ikonisk lemon-lime dryck och en av världens mest omtyckta. Sprite finns både med och utan socker. Servera Sprite väl kyld och som törstsläckare till all sorts mat eller snacks. Sprite går även väldigt bra ihop med kryddstark mat. • Bara naturliga aromer • Utan tillsatta konserveringsmedel Producerad i Jordbro utanför Stockholm. Sprite finns på 330 ml burk, 330 ml glasflaska, 500 ml PET-, 1,5 liters PET- och 2 liters PET-flaska. Glöm inte att panta när du druckit klart. 330 ml burk
23,00 kr(330 ml, 69,70 kr/l)
Energidryck Original 250 ml - RedBull
OM PRODUKTEN: - Red Bull Energy Drink 250ml. - Det speciella receptet för Red Bull Energidryck innehåller ingredienser av högsta kvalitet: koffein, taurin, B-vitaminer, sockerarter, vatten. - En burk Red Bull Energidryck 250ml innehåller 80mg koffein, ungefär samma mängd som i en kopp kaffe. - Mängden socker i en burk Red Bull Energidryck motsvarar sockerhalten i en lika stor mängd äppel- eller apelsinjuice - 11g per 100ml. - Red Bulls burkar är gjorda av 100% återvinningsbar aluminium. - Livar upp kropp och sinne. RED BULL GER DIG VINGAR I mitten av 1980-talet grundade Dietrich Mateschitz Red Bull, inspirerad av funktionsdrycker från fjärran östern. Han utvecklade inte enbart en ny produkt, utan även ett unikt marknadsföringskoncept och lanserade Red Bull Energidryck den 1:a april, 1987. En helt ny produktkategori föddes - energidryck. KONSUMTIONSTILLFÄLLEN Red Bulls energidrycker är uppskattade över hela världen av toppidrottare och studenter, under krävande arbetsdagar och vid långa bilkörningar. INUTI BURKEN Koffein: Koffein har använts för dess stimulerande effekt på människokroppen sedan urminnes tider och finns naturligt i över 60 växter. Koffein har bland annat förmågan att ge en ökad känsla av vakenhet och bidrar till att stimulera koncentrationsförmågan. En burk Red Bull Energy Drink 250ml innehåller 80mg koffein. Taurin: Taurin är en aminosyra som utgör ett naturligt inslag i människokroppen. Taurin förekommer i den dagliga kosten och hjälper till i flera olika biologiska processer. B-vitaminer: Vitaminer är livsviktiga mikronäringsämnen som behövs för att vi ska kunna upprätthålla våra normala kroppsfunktioner. Sockerarter: Sockret i Red Bull Energidryck kommer från sockerbetor. Vatten är en huvudingrediens i Red Bull.
28,00 kr(250 ml, 112,00 kr/l)
Energidryck Sockerfri 250 ml - RedBull
OM PRODUKTEN: - Red Bull Energy Drink Sugarfree 250ml. - Det speciella receptet för Red Bull Energidryck Sockefri innehåller ingredienser av högsta kvalitet: koffein, taurin, B-vitaminer, sukralos & acesulfam K, vatten. - En burk Red Bull Sockerfri Energidryck 250ml innehåller 80mg koffein, ungefär samma mängd som i en kopp kaffe. - Red Bulls burkar är gjorda av 100% återvinningsbar aluminium. - Livar upp kropp och sinne. RED BULL GER DIG VINGAR I mitten av 1980-talet grundade Dietrich Mateschitz Red Bull, inspirerad av funktionsdrycker från fjärran östern. Han utvecklade inte enbart en ny produkt, utan även ett unikt marknadsföringskoncept och lanserade Red Bull Energidryck den 1:a april, 1987. En helt ny produktkategori föddes - energidryck. KONSUMTIONSTILLFÄLLEN Red Bulls energidrycker är uppskattade över hela världen av toppidrottare och studenter, under krävande arbetsdagar och vid långa bilkörningar. INUTI BURKEN Koffein: Koffein har använts för dess stimulerande effekt på människokroppen sedan urminnes tider och finns naturligt i över 60 växter. Koffein har bland annat förmågan att ge en ökad känsla av vakenhet och bidrar till att stimulera koncentrationsförmågan. En burk Red Bull Energy Drink 250ml innehåller 80mg koffein. B-vitaminer: Vitaminer är livsviktiga mikronäringsämnen som behövs för att vi ska kunna upprätthålla våra normala kroppsfunktioner. Taurin: Taurin är en aminosyra som utgör ett naturligt inslag i människokroppen. Taurin förekommer i den dagliga kosten och hjälper till i flera olika biologiska processer. Sukralos & acesulfam K: Sukralos och acesulfam K tillhör världens mest testade och välanvända ersättningsmedel för socker.Vatten är en huvudingrediens i Red Bull.
28,00 kr(250 ml, 112,00 kr/l)
Bonaqua Naturell 33 cl
Bonaqua Naturell är ett kolsyrat svenskt vatten utan tillsatt smak. • Friskt vatten från Södermanland • Alla förpackningar från Bonaqua är återvinningsbara. Glöm inte att panta när du har druckit klart.
23,00 kr(330 ml, 69,70 kr/l)
Bonaqua Citron Lime 33 cl
Bonaqua Citron Lime är ett kolsyrat vatten med smak av citron och lime. • Friskt vatten från Södermanland • Alla förpackningar från Bonaqua är återvinningsbara. Glöm inte att panta när du har druckit klart.
23,00 kr(330 ml, 69,70 kr/l)
Coca-Cola Original Taste 2 L
Coca-Cola Classic är världens mest välkända och älskade läskedryck. Coca-Cola har en lång historia och har varit en högt uppskattad dryck hos folk världen över sedan den skapades av apotekaren Dr. John Pemberton i Atlanta i USA 1886. Sedan 1886 har drycken sålts som en törstsläckare som passar alla och 98 procent av jordens befolkning känner till varumärket. Coca-Cola finns idag i drygt 200 länder och i Sverige lanserades den 1953. Produceras i Jordbro utanför Stockholm. KOLSYRAD LÄSKEDRYCK • Original taste since 1886 • Bara naturliga aromer • Inga konserveringsmedel • Produkten är vegansk • GMO-fri • Fri från de 14 lagstadgade livsmedelsallergenerna Serveras väl kyld för maximal njutning. 1,5L PET-flaska, gjord av 100% återvunnen plast. Kom ihåg att panta flaskan när du har druckit klart!
40,00 kr
Fanta Orange 2 L - Fanta
Fanta Orange är en kolsyrad läskedryck med smak av apelsin. Fanta Orange finns i flera olika förpackningar & passar perfekt för att släcka törsten till mellanmålet, snacksen eller till maten. Läsken är gjord på 5% fruktjuice och 100% naturliga aromer. Innehåller sötningsmedel. Produkten är producerad i Jordbro utanför Stockholm och bör serveras väl kyld för maximal njutning. Kom ihåg att panta flaskan eller burken när du har druckit klart!
40,00 kr(2 l, 20,00 kr/l)
Ayran 25 cl
Turkisk yoghurtdryck gjord på yoghurt, vatten och lite salt. Ayran från Larsa avnjuter du bäst omskakad och väl kyld !
23,00 kr(250 ml, 92,00 kr/l)