0
Vis ordre
0,00 kr.
Shell Ring 4
Tank op på det du mangler
Chips
34,95 kr.
Kims Sc Og Onion Chips 170 Gr
170 g
205,59 kr. / kg
34,95 kr.
Kims Snack Sc Og Onion 160 G
160 g
218,44 kr. / kg
34,95 kr.
Kims Snack Chips Krydderi 160
160 g
218,44 kr. / kg
34,95 kr.
Kims Franske Kartofler 170 Gr
170 g
205,59 kr. / kg
34,95 kr.
Kims Havsalt 170 Gr
170 g
205,59 kr. / kg
34,95 kr.
Kims Bolgechips Org 170 Gr
170 g
205,59 kr. / kg
34,95 kr.
Kims Jørgens Favorit Mix Solsikkeolie 140 G, Stk
140 g
249,64 kr. / kg
34,95 kr.
Kims Kanonkugler Solsikkeolie 135 G, Stk
135 g
258,89 kr. / kg
34,95 kr.
Kims Oste Pops Solsikkeolie 140 G, Stk
140 g
249,64 kr. / kg
27,95 kr.
Bacon Snack 45g - Kims
45 g
621,11 kr. / kg
34,95 kr.
Kims American Grill 170 Gr
170 g
205,59 kr. / kg
Udsolgt
34,95 kr.
Kims Mega Mix 135 Gr
135 g
258,89 kr. / kg
Udsolgt
34,95 kr.
Doritos Sweet Chili
170 g
205,59 kr. / kg
34,95 kr.
Lay's Bugles Original
125 g
279,60 kr. / kg
38,95 kr.
Pringles Original
165 g
236,06 kr. / kg
38,95 kr.
Pringles Sourcream & Onion
165 g
236,06 kr. / kg
27,95 kr.
Gammeldags Flæskesvær 60g - Kims
60 g
465,83 kr. / kg
16,95 kr.
Foods Popcorn 100g - Snackfoods
100 g
169,50 kr. / kg
Chips & dip
Nødder
Tank op på det du mangler
Se lignende butikker
Kiosker
,
Shell TCB Retail
Adresse
Ring 4 50
2730 Ballerup-Herlev
Se kort
Leveringstider
Mandag
07:00–21:00
Tirsdag
07:00–21:00
Onsdag
07:00–21:00
Torsdag
07:00–21:00
Fredag
07:00–21:00
Lørdag
07:00–21:00
Søndag
07:00–21:00
Mere information
+4544986388
Wolt
Ballerup-Herlev
Butikker og dagligvarebutikker | Ballerup-Herlev
Shell TCB Retail | Ballerup-Herlev
Shell Ring 4