0
Vis ordre
0,00 kr.
Shell Ring 4
Tank op på det du mangler
Nødder
19,95 kr.
Kims Salted Peanuts 60 g
60 g
332,50 kr. / kg
34,95 kr.
Kims Saltede Peanuts 235G
235 g
148,72 kr. / kg
34,95 kr.
Kims Noddemix 128 G
128 g
273,05 kr. / kg
34,95 kr.
Kims Saltede Mandler 97 G
97 g
360,31 kr. / kg
34,95 kr.
Kims Crunch Nuts 138G
138 g
253,26 kr. / kg
Chips
Dip
Tank op på det du mangler
Se lignende butikker
Kiosker
,
Shell TCB Retail
Adresse
Ring 4 50
2730 Ballerup-Herlev
Se kort
Leveringstider
Mandag
07:00–21:00
Tirsdag
07:00–21:00
Onsdag
07:00–21:00
Torsdag
07:00–21:00
Fredag
07:00–21:00
Lørdag
07:00–21:00
Søndag
07:00–21:00
Mere information
+4544986388
Wolt
Ballerup-Herlev
Butikker og dagligvarebutikker | Ballerup-Herlev
Shell TCB Retail | Ballerup-Herlev
Shell Ring 4