0
Vis ordre
0,00 kr.
Shell Dalumvej
Tank op på det du mangler
Alle varer
34,95 kr.
Kims Sc Og Onion Chips 170 Gr
170 g
205,59 kr. / kg
34,95 kr.
Kims Snack Sc Og Onion 160 G
160 g
218,44 kr. / kg
34,95 kr.
Kims Snack Chips Krydderi 160
160 g
218,44 kr. / kg
Udsolgt
34,95 kr.
Kims Bolgechips Org 170 Gr
170 g
205,59 kr. / kg
34,95 kr.
Kims Kanonkugler Solsikkeolie 135 G, Stk
135 g
258,89 kr. / kg
Udsolgt
34,95 kr.
Kims Oste Pops Solsikkeolie 140 G, Stk
140 g
249,64 kr. / kg
Udsolgt
34,95 kr.
Kims American Grill 170 Gr
170 g
205,59 kr. / kg
Udsolgt
33,95 kr.
Mega Snack Holiday & Onion 155g - Kims
155 g
219,03 kr. / kg
Udsolgt
33,95 kr.
Twin Chips 160g - Kims
160 g
212,19 kr. / kg
34,95 kr.
Kims Saltede Skruer 135 G
135 g
258,89 kr. / kg
Udsolgt
34,95 kr.
Crunch Cut Purløg Og Sour cream 160g - Kims
160 g
218,44 kr. / kg
Udsolgt
27,95 kr.
Gammeldags Flæskesvær 60g - Kims
60 g
465,83 kr. / kg
Mejeri
Chips
Tank op på det du mangler
Se lignende butikker
Kiosker
,
Shell TCB Retail
Adresse
Dalumvej 61-65
5250 Odense
Se kort
Leveringstider
Mandag
06:30–21:00
Tirsdag
06:30–21:00
Onsdag
06:30–21:00
Torsdag
06:30–21:00
Fredag
06:30–21:00
Lørdag
06:30–21:00
Søndag
06:30–21:00
Mere information
+4566139377
Wolt
Odense
Butikker og dagligvarebutikker | Odense
Shell TCB Retail | Odense
Shell Dalumvej