0
Vis ordre
0,00 kr.
Shell Dalumvej
Tank op på det du mangler
Mejeri
Udsolgt
24,00 kr.
Letmælk 1,5%, Arla
1 l
24,00 kr. / l
24,00 kr.
Arla Lærkevang Minimælk 1 L, Stk
1 l
24,00 kr. / l
Udsolgt
29,00 kr.
Mild Drikkecultura Light Jordbær, Stk
500 ml
58,00 kr. / l
Udsolgt
29,00 kr.
Arla Cultura® laktosefri drikkeyoghurt med hindbær 500 ml
500 ml
58,00 kr. / l
Udsolgt
29,00 kr.
Drikkecultura Blåbær Light 0,5 L, Stk
500 ml
58,00 kr. / l
Udsolgt
29,00 kr.
Arla Protein Choko Drik 0.5
500 g
58,00 kr. / kg
29,00 kr.
Arla Protein Drik Vanilje 0.5
500 g
58,00 kr. / kg
Udsolgt
39,95 kr.
Kærgården Orginal 200 G, Stk
200 g
199,75 kr. / kg
Udsolgt
37,00 kr.
Skyr med Jordbær-Rarbarber
Udsolgt
37,00 kr.
Skyr med Mango
Udsolgt
37,00 kr.
Skyr med bær og nødder
21,95 kr.
Yoggi App M Top 0.166
166 g
132,23 kr. / kg
21,95 kr.
Yoggi Vanilje 0.166
166 g
132,23 kr. / kg
Udsolgt
21,95 kr.
Cultura M/Muesli 150 Ml, Stk
170 g
129,12 kr. / kg
32,95 kr.
Protein Milkshake - Chocolate 330ml - Barebells
330 ml
99,85 kr. / l
32,95 kr.
Protein Milkshake - Strawberry 330ml - Barebells
330 ml
99,85 kr. / l
32,95 kr.
Pr Milkshake Ban 330ml - Barebells
330 ml
99,85 kr. / l
Udsolgt
30,00 kr.
Arla Protein Drik Jordbær Hind 500g - Arla Protein
500 g
60,00 kr. / kg
Udsolgt
34,95 kr.
Vanilla Hazelnut 500ml - Arla Protein
500 ml
69,90 kr. / l
32,95 kr.
Milkshake M. Vanilje, Barebells 330ml - Barebells
330 ml
99,85 kr. / l
Udsolgt
22,95 kr.
Arla Karolines Køkken Piskefløde 250 ml 36%
250 ml
91,80 kr. / l
Udsolgt
34,95 kr.
Yoghurt m. pære & banan 1,4%, Yoggi
1 kg
34,95 kr. / kg
Udsolgt
32,95 kr.
Protein Mælkebaseret Caffé Latte Iskaffe 330ml - Arla Protein
330 ml
99,85 kr. / l
Udsolgt
25,00 kr.
Arla Letmælk 1 L
1 l
25,00 kr. / l
Is
Chips & dip
Tank op på det du mangler
Se lignende butikker
Kiosker
,
Shell TCB Retail
Adresse
Dalumvej 61-65
5250 Odense
Se kort
Leveringstider
Mandag
06:30–21:00
Tirsdag
06:30–21:00
Onsdag
06:30–21:00
Torsdag
06:30–21:00
Fredag
06:30–21:00
Lørdag
06:30–21:00
Søndag
06:30–21:00
Mere information
+4566139377
Wolt
Odense
Butikker og dagligvarebutikker | Odense
Shell TCB Retail | Odense
Shell Dalumvej