Sofie' Bistro Ostbahnhof

Stone-oven pizza, pasta & manakish – La Mimo mix 🍕

DRINKS🥤

  • €2.86

    Fanta, 330ml

    330 ml€8.67/l
    Excl. €0.25 deposit (EINWEG)
  • €2.86

    Coca-Cola, 330ml

    330 ml€8.67/l
    Excl. €0.25 deposit (EINWEG)
  • €2.86

    Coca-Cola Zero, 330ml

    330 ml€8.67/l
    Excl. €0.25 deposit (EINWEG)
  • €2.86

    Sprite, 330ml

    330 ml€8.67/l
    Excl. €0.25 deposit (EINWEG)
  • €3.25

    Coca-Cola, 500ml

    500 ml€6.50/l
    Excl. €0.25 deposit (EINWEG)
  • €3.25

    Fanta, 500ml

    500 ml€6.50/l
    Excl. €0.25 deposit (EINWEG)
  • €3.25

    Sprite, 500ml

    500 ml€6.50/l
    Excl. €0.25 deposit (EINWEG)
  • €2.60

    Durstlöscher Sauerkirsche-Zitrone 500ml

    500 ml€5.20/l
  • €2.60

    Durstlöscher Woodruff Flavor 500ml

    500 ml€5.20/l
    • Popular
    €2.60

    Durstlöscher Eistee Mango-Geschmack 500ml

    500 ml€5.20/l
  • €2.60

    Durstlöscher Lemon-Flavored Iced Tea 500ml

    500 ml€5.20/l
  • €2.60

    Durstlöscher Pomegranate-Lemon Flavor 500 ml

    500 ml€5.20/l
  • €2.60

    Durstlöscher Multivitamin 12-Fruit 500ml

    500 ml€5.20/l
  • €2.60

    Durstlöscher Sour Apple 500ml

    500 ml€5.20/l
  • €1.95

    Capri-Sun Orange 200ml

    200 ml€9.75/l
  • €2.60

    Durstlöscher Wassermelonen-Geschmack 500ml

    500 ml€5.20/l
  • €1.95

    Capri-Sun Kirsche 200ml

    200 ml€9.75/l
  • €3.25

    Red Bull Energy Drink 250ml

    250 ml€13.00/l
    Excl. €0.25 deposit (EINWEG)

This menu brings together stone-oven pizza in two sizes, Italian pasta, manakish, burgers, falafel, salads and crispy snacks. Go classic with Margherita, Tonno or Carbonara, try Levant-style picks like za’atar, muhammara, sucuk manakish or falafel, or switch to burgers and sides for something extra casual. Tiramisu, soft drinks, ayran and snacks make the order easy to round off Seller: Company: Sofie Bencaid, Address: An d. Ostbahn 3 10243 Berlin , Representative: Sofie Bencaid, Trade register number: -, E-Mail: support@wolt.com

See similar venues

Address

An der Ostbahn 3

10243 Berlin

See map

Delivery times

Monday06:30–20:00
Tuesday06:30–20:00
Wednesday06:30–20:00
Thursday06:30–20:00
Friday06:30–20:00
SaturdayClosed
SundayClosed

More information

Prices include VAT (excluding additional shipping costs that may apply).