0
Vis ordre
0,00 kr.
Shell Aalborg
Tank op på det du mangler
Alle varer
34,95 kr.
Kims Sc Og Onion Chips 170 Gr
170 g
205,59 kr. / kg
34,95 kr.
Kims Snack Sc Og Onion 160 G
160 g
218,44 kr. / kg
34,95 kr.
Kims Snack Chips Krydderi 160
160 g
218,44 kr. / kg
34,95 kr.
Kims Havsalt 170 Gr
170 g
205,59 kr. / kg
34,95 kr.
Kims Oste Pops Solsikkeolie 140 G, Stk
140 g
249,64 kr. / kg
Udsolgt
34,95 kr.
Kims American Grill 170 Gr
170 g
205,59 kr. / kg
34,95 kr.
Kims Mega Mix 135 Gr
135 g
258,89 kr. / kg
34,95 kr.
Kims Sweet N Juicy Bbq Chips
170 g
205,59 kr. / kg
38,95 kr.
Pringles Original
165 g
236,06 kr. / kg
38,95 kr.
Pringles Sourcream & Onion
165 g
236,06 kr. / kg
27,95 kr.
Gammeldags Flæskesvær 60g - Kims
60 g
465,83 kr. / kg
Mejeri
Chips
Tank op på det du mangler
Se lignende butikker
Kiosker
,
Shell TCB Retail
Adresse
Karolinelundsvej 45-47
9000 Aalborg
Se kort
Leveringstider
Mandag
06:30–21:00
Tirsdag
06:30–21:00
Onsdag
06:30–21:00
Torsdag
06:30–21:00
Fredag
06:30–21:00
Lørdag
07:00–21:00
Søndag
07:00–21:00
Mere information
+4598125588
Wolt
Aalborg
Butikker og dagligvarebutikker | Aalborg
Shell TCB Retail | Aalborg
Shell Aalborg