0
Vis ordre
0,00 kr.
Shell Aalborg
Tank op på det du mangler
Alle varer
34,00 kr.
Haribo Matador Mix 120 g
120 g
283,33 kr. / kg
77,00 kr.
Haribo Matador Mix 375g
375 g
205,33 kr. / kg
34,00 kr.
Haribo Top Star Mix 120g
120 g
283,33 kr. / kg
77,00 kr.
Haribo Top Star Mix 375g
375 g
205,33 kr. / kg
34,00 kr.
Haribo I Like Mix 120g
120 g
283,33 kr. / kg
34,00 kr.
Haribo Matador Mix Dark 120g
120 g
283,33 kr. / kg
77,00 kr.
Haribo Matado Dark Mix 350g
350 g
220,00 kr. / kg
34,00 kr.
Haribo Click Mix 120g
120 g
283,33 kr. / kg
34,00 kr.
Haribo Stjerne Mix Zour 120g
120 g
283,33 kr. / kg
34,00 kr.
Haribo Stjerne Mix 120 g
120 g
283,33 kr. / kg
77,00 kr.
Stjerne mix 375 g, Haribo
375 g
205,33 kr. / kg
34,00 kr.
Haribo Vampyrer Sour 120g
120 g
283,33 kr. / kg
34,00 kr.
Haribo Sutter Mix 120g
120 g
283,33 kr. / kg
34,00 kr.
Haribo TopHatte 120 g
120 g
283,33 kr. / kg
34,00 kr.
Haribo Piratos Salt 120g
120 g
283,33 kr. / kg
34,00 kr.
Haribo Pepito 120g
120 g
283,33 kr. / kg
34,00 kr.
Haribo Syrlinger 120g
120 g
283,33 kr. / kg
34,00 kr.
Haribo Rotella 120g
120 g
283,33 kr. / kg
34,00 kr.
Haribo Vampyrer 120g
120 g
283,33 kr. / kg
34,00 kr.
Haribo Goldbears 120g
120 g
283,33 kr. / kg
34,00 kr.
Haribo Super Piratos 120g
120 g
283,33 kr. / kg
34,00 kr.
Haribo Skipper Mix 120g
120 g
283,33 kr. / kg
34,00 kr.
Haribo Eucalyptus 120g
120 g
283,33 kr. / kg
34,00 kr.
Haribo Labre Larver 120g
120 g
283,33 kr. / kg
34,00 kr.
Haribo Skipper Skrå 120g
120 g
283,33 kr. / kg
Chokolade
Slikposer
Tank op på det du mangler
Se lignende butikker
Kiosker
,
Shell TCB Retail
Adresse
Karolinelundsvej 45-47
9000 Aalborg
Se kort
Leveringstider
Mandag
06:30–21:00
Tirsdag
06:30–21:00
Onsdag
06:30–21:00
Torsdag
06:30–21:00
Fredag
06:30–21:00
Lørdag
07:00–21:00
Søndag
07:00–21:00
Mere information
+4598125588
Wolt
Aalborg
Butikker og dagligvarebutikker | Aalborg
Shell TCB Retail | Aalborg
Shell Aalborg