0
Vis ordre
0,00 kr.
Shell Aalborg
Tank op på det du mangler
Mejeri
24,00 kr.
Arla Lærkevang Minimælk 1 L, Stk
1 l
24,00 kr. / l
29,00 kr.
Arla Cultura® laktosefri drikkeyoghurt med hindbær 500 ml
500 ml
58,00 kr. / l
29,00 kr.
Drikkecultura Blåbær Light 0,5 L, Stk
500 ml
58,00 kr. / l
29,00 kr.
Arla Protein Choko Drik 0.5
500 g
58,00 kr. / kg
29,00 kr.
Arla Protein Drik Vanilje 0.5
500 g
58,00 kr. / kg
39,95 kr.
Kærgården Orginal 200 G, Stk
200 g
199,75 kr. / kg
25,00 kr.
Frisk Minimælk 1000ml - Arla
1 l
25,00 kr. / l
32,95 kr.
Protein Milkshake - Chocolate 330ml - Barebells
330 ml
99,85 kr. / l
32,95 kr.
Protein Milkshake - Strawberry 330ml - Barebells
330 ml
99,85 kr. / l
32,95 kr.
Pr Milkshake Ban 330ml - Barebells
330 ml
99,85 kr. / l
30,00 kr.
Arla Protein Drik Jordbær Hind 500g - Arla Protein
500 g
60,00 kr. / kg
34,95 kr.
Chocolate Caramel 500ml - Arla Protein
500 ml
69,90 kr. / l
25,00 kr.
Minimælk Øko 1000ml - Arla
1 l
25,00 kr. / l
Is
Chips & dip
Tank op på det du mangler
Se lignende butikker
Kiosker
,
Shell TCB Retail
Adresse
Karolinelundsvej 45-47
9000 Aalborg
Se kort
Leveringstider
Mandag
06:30–21:00
Tirsdag
06:30–21:00
Onsdag
06:30–21:00
Torsdag
06:30–21:00
Fredag
06:30–21:00
Lørdag
07:00–21:00
Søndag
07:00–21:00
Mere information
+4598125588
Wolt
Aalborg
Butikker og dagligvarebutikker | Aalborg
Shell TCB Retail | Aalborg
Shell Aalborg