0
Vis ordre
0,00 kr.
Shell Dalumvej
Tank op på det du mangler
Sødt
31,00 kr.
Lakrids Hits 100g - Toms
100 g
310,00 kr. / kg
31,00 kr.
Go'e Stænger Karamel Hits
100 g
310,00 kr. / kg
31,00 kr.
Klassisk Mix 100g - Pingvin
100 g
310,00 kr. / kg
31,00 kr.
Original Hit 104g - Pingvin
104 g
298,08 kr. / kg
31,00 kr.
Finsk Lakrids 100g - Pingvin
100 g
310,00 kr. / kg
16,00 kr.
Karamel Pløk 1 stk 6-pack
50 g
320,00 kr. / kg
16,00 kr.
Sommerstang 1 stk
50 g
320,00 kr. / kg
16,00 kr.
Finsk Sød Lakrids Pløk 1 stk
50 g
320,00 kr. / kg
16,00 kr.
Finsk Salt Lakrids Pløk 1 stk
50 g
320,00 kr. / kg
16,00 kr.
Pløk Finsk Superhyl, Stk
16,00 kr.
Pløk Finsk Mint , Stk
11,00 kr.
Kick Blød Lakrids 19g - Malaco
19 g
578,95 kr. / kg
11,00 kr.
Kick Sea Salt 19g - Malaco
19 g
578,95 kr. / kg
Udsolgt
39,00 kr.
Marabou Cookies Daim
184 g
211,96 kr. / kg
Udsolgt
11,00 kr.
Flødekaramelstang 14g - Malaco
14 g
785,71 kr. / kg
Udsolgt
11,00 kr.
Lakridskaramelstang 14g - Malaco
14 g
785,71 kr. / kg
20,00 kr.
Mega Roulette Liquo
45 g
444,44 kr. / kg
Udsolgt
20,00 kr.
Mega Roulette Happy
45 g
444,44 kr. / kg
20,00 kr.
Mega-Roulette
45 g
444,44 kr. / kg
18,00 kr.
Salmiak Rød 25g - Lakrisal
25 g
720,00 kr. / kg
21,00 kr.
SuperFlyers
45 g
466,67 kr. / kg
21,00 kr.
SuperFlyers Sour apple
45 g
466,67 kr. / kg
20,00 kr.
Vingummi 23g - Spunk
23 g
869,57 kr. / kg
16,00 kr.
Sur Jordbær Stang
50 g
320,00 kr. / kg
12,00 kr.
Skippers Lakridspiber 17g - Malaco
17 g
705,88 kr. / kg
Bolscher
Tyggegummi & pastiller
Tank op på det du mangler
Se lignende butikker
Kiosker
,
Shell TCB Retail
Adresse
Dalumvej 61-65
5250 Odense
Se kort
Leveringstider
Mandag
06:30–21:00
Tirsdag
06:30–21:00
Onsdag
06:30–21:00
Torsdag
06:30–21:00
Fredag
06:30–21:00
Lørdag
06:30–21:00
Søndag
06:30–21:00
Mere information
+4566139377
Wolt
Odense
Butikker og dagligvarebutikker | Odense
Shell TCB Retail | Odense
Shell Dalumvej