0
Vis ordre
0,00 kr.
Shell Aalborg
Tank op på det du mangler
Premier Is
38,00 kr.
Peanutbutter
82 ml
463,41 kr. / l
Udsolgt
21,00 kr.
Astronaut cola/lemon
50 ml
420,00 kr. / l
28,00 kr.
Pirulo Watermelon
73 ml
383,56 kr. / l
Udsolgt
25,00 kr.
Kæmpe Læske
80 ml
312,50 kr. / l
28,00 kr.
Isbjørn
89 ml
314,61 kr. / l
38,00 kr.
Premier Is Kæmpe Solbær
115 ml
330,43 kr. / l
38,00 kr.
Premier Is Flødeis Mandel
100 ml
380,00 kr. / l
38,00 kr.
Premier Is Flødeis Saltkaramel
100 ml
380,00 kr. / l
43,00 kr.
Guldhorn
195 ml
220,51 kr. / l
43,00 kr.
Toms Guldkaramel Vaffel
160 ml
268,75 kr. / l
43,00 kr.
Wofler
200 ml
215,00 kr. / l
43,00 kr.
Maxibon
140 ml
307,14 kr. / l
33,00 kr.
Smarties Pop Up 85ml - Nestlé
85 ml
388,24 kr. / l
28,00 kr.
Squash Appelsin
80 ml
350,00 kr. / l
Bæger
Isterninger
Tank op på det du mangler
Se lignende butikker
Kiosker
,
Shell TCB Retail
Adresse
Karolinelundsvej 45-47
9000 Aalborg
Se kort
Leveringstider
Mandag
06:30–21:00
Tirsdag
06:30–21:00
Onsdag
06:30–21:00
Torsdag
06:30–21:00
Fredag
06:30–21:00
Lørdag
07:00–21:00
Søndag
07:00–21:00
Mere information
+4598125588
Wolt
Aalborg
Butikker og dagligvarebutikker | Aalborg
Shell TCB Retail | Aalborg
Shell Aalborg