0
Vis ordre
0,00 kr.
Shell Aalborg
Tank op på det du mangler
Proteinbars
38,00 kr.
Probar Coo/Cream 55g - Barebells
55 g
690,91 kr. / kg
38,00 kr.
Barebells Hasselnød/nougat
55 g
690,91 kr. / kg
38,00 kr.
Bar White Peanut 55g - Barebells
55 g
690,91 kr. / kg
38,00 kr.
Proteinbar - Caramel/Cashew 55g - Barebells
55 g
690,91 kr. / kg
38,00 kr.
Banana Dream Bar 55g - Barebells
55 g
690,91 kr. / kg
38,00 kr.
Barebells Caramel Choco
55 g
690,91 kr. / kg
38,00 kr.
M. Hvid Chokolade & Mandel , Barebells 55g - Barebells
55 g
690,91 kr. / kg
38,00 kr.
Barebells Soft Bar Kokos
55 g
690,91 kr. / kg
38,00 kr.
Barebells Salty Chocolate
55 g
690,91 kr. / kg
38,00 kr.
Barebells Salted Peanut Caramel Protein Bar 55g - Barebells
55 g
690,91 kr. / kg
38,00 kr.
Barbelss Rocky Road
55 g
690,91 kr. / kg
38,00 kr.
Barebells Cookies and Caramel
55 g
690,91 kr. / kg
37,00 kr.
Barebells Proteinbar Peanut Salt
55 g
672,73 kr. / kg
37,00 kr.
Berry Licorice 55g - Barebells
55 g
672,73 kr. / kg
37,00 kr.
Pro Bar Kokos 66g - Nutramino
66 g
560,61 kr. / kg
37,00 kr.
Nutramino Protein Chrispy Van
55 g
672,73 kr. / kg
37,00 kr.
Nutramino Crunchy Chocolate Brownie
55 g
672,73 kr. / kg
48,00 kr.
Nutramino XL Chocolate Proteinbar
82 g
585,37 kr. / kg
48,00 kr.
Nutramino XL Peanut Proteinbar
74 g
648,65 kr. / kg
25,00 kr.
Nutramino Proteinvaffel med hasselnøddesmag
39 g
641,03 kr. / kg
Tyggegummi & pastiller
Sodavand & drikke
Tank op på det du mangler
Se lignende butikker
Kiosker
,
Shell TCB Retail
Adresse
Karolinelundsvej 45-47
9000 Aalborg
Se kort
Leveringstider
Mandag
06:30–21:00
Tirsdag
06:30–21:00
Onsdag
06:30–21:00
Torsdag
06:30–21:00
Fredag
06:30–21:00
Lørdag
07:00–21:00
Søndag
07:00–21:00
Mere information
+4598125588
Wolt
Aalborg
Butikker og dagligvarebutikker | Aalborg
Shell TCB Retail | Aalborg
Shell Aalborg