0
Vis ordre
0,00 kr.
Shell Aalborg
Tank op på det du mangler
Sødt
31,00 kr.
Lakrids Hits 100g - Toms
100 g
310,00 kr. / kg
31,00 kr.
Go'e Stænger Karamel Hits
100 g
310,00 kr. / kg
31,00 kr.
Klassisk Mix 100g - Pingvin
100 g
310,00 kr. / kg
31,00 kr.
Original Hit 104g - Pingvin
104 g
298,08 kr. / kg
31,00 kr.
Finsk Lakrids 100g - Pingvin
100 g
310,00 kr. / kg
16,00 kr.
Karamel Pløk 1 stk 6-pack
50 g
320,00 kr. / kg
16,00 kr.
Sommerstang 1 stk
50 g
320,00 kr. / kg
16,00 kr.
Finsk Sød Lakrids Pløk 1 stk
50 g
320,00 kr. / kg
16,00 kr.
Finsk Salt Lakrids Pløk 1 stk
50 g
320,00 kr. / kg
16,00 kr.
Pløk Finsk Superhyl, Stk
16,00 kr.
Pløk Finsk Mint , Stk
20,00 kr.
Mega Roulette Liquo
45 g
444,44 kr. / kg
20,00 kr.
Mega Roulette Happy
45 g
444,44 kr. / kg
20,00 kr.
Mega-Roulette
45 g
444,44 kr. / kg
18,00 kr.
Salmiak Rød 25g - Lakrisal
25 g
720,00 kr. / kg
21,00 kr.
SuperFlyers
45 g
466,67 kr. / kg
21,00 kr.
SuperFlyers Sour apple
45 g
466,67 kr. / kg
20,00 kr.
Vingummi 23g - Spunk
23 g
869,57 kr. / kg
Slikposer
Tyggegummi & pastiller
Tank op på det du mangler
Se lignende butikker
Kiosker
,
Shell TCB Retail
Adresse
Karolinelundsvej 45-47
9000 Aalborg
Se kort
Leveringstider
Mandag
06:30–21:00
Tirsdag
06:30–21:00
Onsdag
06:30–21:00
Torsdag
06:30–21:00
Fredag
06:30–21:00
Lørdag
07:00–21:00
Søndag
07:00–21:00
Mere information
+4598125588
Wolt
Aalborg
Butikker og dagligvarebutikker | Aalborg
Shell TCB Retail | Aalborg
Shell Aalborg